Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

4.třída

V první části sezóny hrají družstva turnaje v minihokeji:

 


24.9. Turnaj Černošice:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 11:2
HC Berounští medvědi - HC Kladno 14:8

Skupina B:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 6:4
HC Berounští medvědi - HC Kladno 6:10


30.9. Turnaj Beroun:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 4:7
HC Berounští medvědi - HC Vlašim 16:3
HC Berounští medvědi - HC Buldoci Neratovice 11:1

Skupina B:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 5:8
HC Berounští medvědi - HC Vlašim 4:2
HC Berounští medvědi - HC Buldoci Neratovice 13:4


8.10. Turnaj Rakovník:

Skupina A:

HC Berounští medvědi - SK Černošice 19:10
HC Berounští medvědi - HC Kladno 11:10
HC Berounští medvědi - HC Rakovník 15:4

Skupina B:

HC Berounští medvědi - SK Černošice 17:1
HC Berounští medvědi - HC Kladno 3:5


15.10. Turnaj Kolín:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - BK Mladá Boleslav 10:11
HC Berounští medvědi - SC Kolín 8:6
HC Berounští medvědi - HC Nymburk 6:12

Skupina B:
HC Berounští medvědi - BK Mladá Boleslav 2:6
HC Berounští medvědi - SC Kolín 4:8

Sestava A: Šimon - Bobek, Hovorka, Kastner, Lojka, Křesťan D., Vokáč
Sestava B: Hrabák D. - Michalovič, Števo, Kotočikov, Makohus, Svatoš, Kotajný


11.11. Turnaj Beroun:

Výběr A: 
HC Berounští medvědi - HC Kladno 21:5
HC Berounští medvědi - SK Černošice 19:4
Sestava: Šimon, Drábková - Voldán, Hnízdil, Chylík, Kusý, Cihelka, Šrotýř

Výběr B:
HC Berounští medvědi - HC Kladno 9:1
HC Berounští medvědi - SK Černošice 10:9
Sestava: Hrabák - Kastner, Hotařík, Bobek, Hovorka, Lojka, Křesťan R., Křesťan D., Hrabák, Szöllösi


Od ledna pak sehrají celkem 10 mistrovských utkání na velkém hřišti:

6.1.2018 Slavoj Velké Popovice - HC Berounští Medvědi

20.1.2018 HC Berounští Medvědi - Pracovní zálohy Kladno

27.1.2018 HC Buldoci Neratovice "B" - HC Berounští Medvědi

3.2.2018 HC Berounští Medvědi - SK Černošice

10.2.2018 HC Berounští Medvědi - Slavoj Velké Popovice

24.2.2018 Pracovní zálohy Kladno - HC Berounští Medvědi

3.3.2018 HC Berounští Medvědi - HC Buldoci Neratovice "B"

10.3.2018 SK Černošice - HC Berounští Medvědi