Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-46

20.3.2019 Shrnutí zápasů z uplynulého víkendu

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - BK Mladá Boleslav 4:5 (0:1, 4:3, 0:1)
Branky Berouna: 2x Scafari, 2x Šapovalivová
Sestava Berouna: Ostrovský - Kastner, Lukášek, Tišer, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Scafari, Svatoš, Kosina

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - BK Mladá Boleslav 11:5 (4:1, 4:2, 3:2)
Branky Berouna: 3x Chylík, 3x Dyk, Tykal, Pilnáček, Voldán, Lojka, Ondráček
Sestava Berouna: Vrbka, Šimon J., - Cihelka, Voldán,Kusý, Dyk, Šimon, Chylík, Tykal, Lojka, Szöllösi, Doležel, Ondráček, Pilnáček

Dorost:
Slavoj Velké popovice - HC Berounští medvědi 2:3 po s.n. (1:1, 0:1, 1:0)
Branky Berouna: 2x Chudoba, Dragoun
Sestava Berouna: Chudáček, Bora - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Junioři:
HC Berounští medvědi - HC Poděbrady 7:3 (3:3, 2:0, 2:0)
Branky Berouna: 3x Halman, 2x Kolínek, Nejepsa, Ludvík
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Vacek, Halman, Chudoba, Kolínek, Let, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Skopový, Vetoshev

HC Berounští medvědi - HC Letci Letňany 6:7 (4:3, 1:3, 1:3)
Branky Berouna: 2x Ondráček, 2x Nejepsa, Pína, Vetoshev
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Vacek, Halman, Kolínek, Let, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Skopový, Vetoshev, Procházka

 

11.3.2019 Víkendové výsledky naší mládeže

Junioři:
PZ Kladno - HC Berounští medvědi 10:3 (3:0, 2:2, 5:1)
Branky Berouna: Halman, Skopový, Procházka
Sestava Berouna: Vozdecký - Horák, Pecka, Pína, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Skopový, Vetoshev

Dorost:
HC Berounští medvědi - HK Lev Slaný 6:2 (3:2, 2:0, 1:0)
Branky Berouna: 2x Let, Brotánek, Chudoba, Červený, Dragoun
Sestava Berouna: Chudáček, Bora - Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Starší žáci:
HC Nymburský Lev - HC Berounští medvědi 4:9 (1:2, 1:3, 2:4)
Branky Berouna: 2x Scafari, 2x Šiller, 2x Kollmann, Kastner, Šapovalivová, Lukášek
Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Kastner, Lukášek, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Scafari, Svatoš, Kosina

Mladší žáci:
HC Nymburský Lev - HC Berounští medvědi 4:5 (0:1, 2:1, 2:3)
Branky Berouna: 3x Dyk, Ondráček, Mazur
Sestava Berouna: Vrbka, Šimon - Voldán, Kusý, Dyk, Šimon, Tykal, Lojka, Szöllösi, Doležal, Ondráček, Mazur, Pilnáček

4.3.2019 Shrnutí víkendových výsledků

Dorost:
TJ Slavoj Zbraslav - HC Berounští medvědi 1:3 (0:1, 0:2, 1:0)
Branky Berouna: Hošek, Rynda, Scafari
Sestava Berouna: Bora - Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

HC Berounští medvědi - HC Příbram 3:4 po s.n. (0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Branky Berouna: Kotočikov, Hašek, Chudoba
Sestava Berouna: Bora - Bartoš J., Kollmann, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Horejš, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Scafari, Zábranský

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Lev Benešov 3:6 (0:1, 1:1, 2:4)
Branky Berouna: Tišer, Scafari, Horejš
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Lukášek, Tišer, Bartoš, Horejš, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Scafari, Svatoš, Kosina

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Lev Zbraslav 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Sestava Berouna: Šimon - Cihelka, Voldán, Kusý, Dyk, Šimon, Chylík, Tykal, Lojka, Szöllösi, Ondráček, Mazur, Pilnáček

 

25.2.2019 Víkendový výsledkový servis

Junioři - regionální liga juniorů:
HC Berounští medvědi - HC Benátky nad Jizerou 0:6 (0:0, 0:3, 0:3)
Sestava Berouna: Vozdecký, Bora - Horák, Pína, Vacek, Pecka, Halman, Nejepsa, Procházka, Vetoshev, Ludvík, Kolínek, Skopový, Ondráček

HC Berounští medvědi - TJ Slavoj Zbraslav 7:4 (3:1, 2:2, 2:1)
Branky Berouna: 2x Vacek, 2x Skopový, Ondráček, Procházka, Halman
Sestava Berouna: Vozdecký, Himmel - Horák, Pína, Vacek, Pecka, Halman, Nejepsa, Procházka, Vetoshev, Ludvík, Kolínek, Skopový, Ondráček

Dorost - liga dorostu:
HC Berounští medvědi - Sršni Kutná Hora 8:2 (1:0, 4:2, 3:0)
Branky Berouna: 2x Valeš, 2x Hošek, Mužík, Kotočikov, Chudoba
Sestava Berouna: Chudáček, Bora - Bartoš J., Bartoš D., Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Horejš, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Rynda, Scafari, Kollmann

Mladší žáci - přátelské utkání:
HC Berounští medvědi - HC Rokycany 3:2 (0:2, 2:0, 1:0)
Branky Berouna: Mazur, Šrotýř, Šimon D.
Sestava Berouna: Vrbka, Šimon J. - Voldán, Cihelka, Šimon D., Szöllösi, Ondráček, Chylík, Šrotýř, Mazur, Pilnáček, Lojka, Křesťan D., Křesťan R., Kastner O., Kusý

21.1.2019 Pondělí odpoledne opět patřilo dětem! Na zimním stadionu proběhla náborová akce Týden hokeje!

Pojď hrát hokej 21.1.2019

Pondělní odpoledne 21.ledna opět patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Úspěšná akce se konala již počtvrté a i tentokrát přitáhla velké množství zájemců o lední hokej. Každý z celkového počtu 9 příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček, jehož součástí byl mimo jiné reprezentační dres, unikátní set hokejových kartiček a klubové pexeso. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždili všichni zájemci o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvili trenéři a představitelé hokejového klubu Berounští Medvědi.

 

14.1.2019 Výsledky Berouna z uplynulého víkendu

Mladší žáci:
SK Černošice - HC Berounští medvědi 2:5 (2:2, 0:2, 0:0)
Branky Berouna: 3x Ondráček, Mazur, Dyk
Sestava Berouna: Vrbka, Šimon - Cihelka, Voldán, Kusý, Šimon, Dyk, Chylík, Tykal, Szöllösi, Doležel, Ondráček, Šrotýř, Mazur, Pilnáček, Lojka

Starší žáci:
SK Černošice - HC Berounští medvědi 3:8 (1:4, 1:2, 1:2)
Branky Berouna: 3x Šiller, 3x Scafari, Horejš, Kollmann
Sestava Berouna: Sklenář - Kastner, Lukášek,Bartoš,Horejš, Šapovalivová, Kollmann, Hovorka, Scafari, Kosina, Světlý, Tišer

Mladší dorost:
HK Lev Slaný - HC Berounští medvědi 3:6 (1:0, 2:3, 0:3)
Branky Berouna: 2x Chudoba, Rynda, Kotočikov, Mužík, Hašek
Sestava Berouna: Chudáček, Bora - Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Dragoun, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Junioři:
TJ Slavoj Zbraslav - HC Berounští medvědi 7:2 (1:0, 4:2, 2:0)
Branky Berouna: Nejepsa, Ondráček
Sestava Berouna: Himmel - Pecka, Pína, traka, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Vetoshev

HC Berounští medvědi - HC Frýdlant 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Branky Berouna: Nejepsa, Procházka, Pína
Sestava Berouna: Vozdecký - Pecka, Pína, Straka, Vacek, Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Vetoshev

7.1.2019 Víkendové výsledky našich výběrů

Mladší žáci:
BK Mladá Boleslav - HC Berounští medvědi 2:6 (1:2, 0:3, 1:1)
Branky Berouna: 4x Mazur, Dyk, Ondráček
Sestava Berouna: Šimon, Vrbka - Cihelka, Voldán, Kusý, Šimon D., Dyk, Chylík, Tykal, Lojka, Doležel, Ondráček, Mazur, Pilnáček, Szöllösi

HC Berounšt medvědi - HC Buldoci Neratovice 5:5 (0:2, 2:1, 3:2)
Branky Berouna: 2x Ondráček, Dyk, Mazur, Kusý
Sestava Berouna: Drábková, Vrbka - Cihelka, Voldán, Kusý, Šimon D,Dyk, Chylík, Tykal, Lojka, Doležel, Ondráček, Mazur, Pilnáček, Szöllösi

Starší žáci:
BK Mladá Boleslav - HC Berounští medvědi 2:2 (0:0, 0:1, 2:1)
Branky Berouna: Scafari, Horejš
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Kollmann, Hovorka, Scafari, Bek, Svatoš, Kosina, Tišer

HC Berounští medvědi - HC Buldoci Neratovice 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
Branky Berouna: 2x Horejš, 2x Kastner, Šiller, Šapovalivová, Scafari, Tišer
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Kollmann, Hovorka, Scafari, Bek, Svatoš, Kosina, Tišer, Bartoš, Lukášek, Světlý

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - TJ Slavoj Zbraslav 8:1 (2:0, 4:1, 2:0)
Branky Berouna: 2x Hošek, 2x Scafari, Mužík, Kratochvíl, Let, Valeš
Sestava Berouna: Chudáček, Bora - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Chudoba, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Junioři:
HC Benátky nad Jizerou - HC Berounští medvědi 2:6 (2:0, 0:4, 0:2)
Branky Berouna: 3x Kolínek, 2x Nejepsa, Pína
Sestava Berouna: Vozdecký - Horák, Pecka, Pína, Straka,Topol, Vacek, Kolínek, Let, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Skopový, Vetoshev

 

22.12.2018 Dorostenci před Vánoci vyhráli v K.Hoře

SK Sršni Kutná Hora - HC Berounští medvědi 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Branky Berouna: Dragoun, Kratochvíl, Chudoba, Scafari
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

 

17.12.2018 Víkendové výsledky Medvědů

Mlaší žáci:
HC Berounští medvědi - SK Sršni Kutná Hora 6:5 (1:1, 1:1, 4:3)
Branky Berouna: 4x Ondráček, Šimon, Dyk
Sestava Berouna: Šimon, Vrbka - Cihelka, Dyk, Kusý, Šimon D., Voldán, Chylík, Lojka, Mazur, Ondráček, pilnáček, Szöllösi, Šrotýř, Tykal

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - SK Sršni Kutná Hora 10:0 (5:0, 2:0, 2:0)
Branky Berouna: 5x Scafari, 3x Šiller, Šapovalivová, Svatoš
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Lukášek, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Kollmann, Hovorka, Scafari, Bek, Svatoš, Kosina

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 7:2 (2:1, 1:0, 4:1)
Branky Berouna: 3x Dragoun, Let, Scafari, Rynda, Kotočikov
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš J., Bartoš D., Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Horejš R, Horejš F, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari

Junioři:
Slavoj Velké Popovice - HC Berounští medvědi 1:7 (0:0, 0:3, 1:4)
Branky Berouna: 2x Ondráček, 2x Kolínek, Nejepsa, Horák, Topol
Sestava Berouna: Vozdecký - Horák, Pecka, Pína, Topol,Vacek, Halman,Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Skopový, Vetoshev

SK Černošice - HC Berounští medvědi 0:7 (0:1, 0:2, 0:4)
Branky Berouna: 2x Halman, 2x Nejepsa, Ondráček, Procházka, Kolínek
Sestava Berouna: Vozdecký - Horák, Pecka, Pína,Topol,Vacek,Halman,Kolínek, Ludvík,Nejepsa, Ondráček, procházka, Skopový, Vetoshev


 

13.12.2018 Výsledky našich týmů

Mladší žáci:
HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi 3:3 (1:3, 0:0, 2:0)
Branky Berouna: Chylík, Ondráček, Dyk
Sestava Berouna: Drábková, Vrbka - Cihelka, Dyk, Kusý, Voldán, Doležel, Chylík, Lojka, Ondráček, Pilnáček, Šrotýř, Tykal, Szöllösi

HC Berounští medvědi - HC Nymburský Lev 0:2 (0:1, 0:1, 0:0)
Sestava Berouna: Drábková, Vrbka - Cihelka, Dyk, Kusý, Voldán, Bobek, Chylík, Lojka, Ondráček, Pilnáček, Šrotýř, Lojka O, Szöllösi

Starší žáci:
HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi 4:4 (0:1, 2:2, 2:1)
Branky Berouna: 3x Scafari, Tišer
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Lukášek, Tišer, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Hovorka, Bek, Scafari, Svatoš, Kosina, Světlý

HC Berounští medvědi - HC Nymburský Lev 3:7 (0:2, 3:3, 0:2)
Branky Berouna: 2x Šapovalivová, Šiller
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Lukášek, Tišer, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Hovorka, Bek, Svatoš, Kosina, Světlý

Mladší dorost:
HC Příbram - HC Berounští medvědi 3:5 (1:1, 1:1, 1:3)
Branky Berouna: 2x Scafari, Rynda, Hošek, Brotánek
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Junioři:
HC Berounští medvědi - HC Letci Letňany 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
Branky Berouna: Skopový, Vacek, Ludvík
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Straka, Topol, Vacek, Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Skopový, Vetoshev

3.12.2018 Víkendový výsledkový souhrn

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)
Branky Berouna: 3x Ondráček, Chylík, Kusý, Šrotýř
Sestava Berouna: Drábková, Šimon J. - Dyk, Cihelka, Kusý, Šimon D, Voldán, Bobek, Doležel, Chylík, Lojka, Mazur, Ondráček, Pilnáček, Šrotýř, Szöllösi

HC Berounští medvědi - HC Slavia Praha 8:3 (2:1, 4:1, 2:1)
Branky Berouna: 3x Chylík, 2x Dyk, Pilnáček, Lojka, Ondráček
Sestava Berouna: Drábková, Vrbka - Dyk, Cihelka, Kusý, Šimon D, Voldán, Doležel, Chylík, Lojka, Mazur, Ondráček, Pilnáček, Šrotýř, Szöllösi

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 5:3 (4:0, 0:3, 1:0)
Branky Berouna: 2x Šiller, 2x Scafari, Tišer
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Lukášek, Tišer, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Bek, Svatoš, Kosina, Scafari

HC Berounští medvědi - HC Slavia Praha 7:13 (0:4, 3:3, 4:6)
Branky Berouna: 4x Scafari, 2x Šiller, Kollmann
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Lukášek, Tišer, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Bek, Svatoš, Kosina, Scafari

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Poděbrady 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Branky Berouna: Rynda, Scafari, Kotočikov, Chudoba
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš, Brotánek, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Junioři:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 3:12 (2:4, 1:2, 0:6)
Branky Berouna: 2x Halmann, Vacek
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Straka, Topol, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Ondráček, Petrus, Procházka, Vetoshev

 

26.11.2018 Výsledky uplynulého víkendu

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)
Branky Berouna: 2x Chylík, Cihelka, Mazur, Pilnáček
Sestava Berouna: Šimon, Vrbka - Cihelka, Dyk, Voldán, Bobek, Doležel, Lojka, Chylík, Mazur, Ondráček, Pilnáček, Šrotýř, Szöllösi

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 7:3 (6:2, 0:1, 1:0)
Branky Berouna: 2x Scafari, 2x Lukášek, Šiller, Šapovalivová, Horejš
Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Lukášek, Tišer, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Csafari, Svatoš, Kosina

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HK Lev Slaný 8:2 (3:0, 1:1, 4:1)
Branky Berouna: 2x Brotánek, Kratochvíl, Let, Valeš, Dragoun, 2x Rynda
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš J., Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Zábranský

HC Velké Popovice - HC Berounští medvědi 7:1 (0:1, 0:3, 1:3)
Branky Berouna: 2x Valeš, 2x Dragoun, Kotočikov, Zábranský, Scafari
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš J., Brotánek, Kolmmann, Mužík, Valeš, Dragoun, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Zábranský, Scafari

Junioři:
HC Berounští medvědi - SK Sršni Kutná Hora 5:6 (3:1, 1:2, 1:3)
Branky Berouna: 2x Procházka, 2x Nejepsa, Ludvík
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Topol, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Vetoshev

 

19.11.2018 Dorost vysoko zvítězil, junioři bojovali a mají výhru po s.n.

Mladší dorost:
TJ Slavoj Zbraslav - HC Berounští medvědi 0:13 (0:4, 0:3, 0:6)
Branky Berouna: 2x Chudoba, 2x Kratochvíl, 2x Rynda, 2x Scafari, 2x Zábranský, Let, Valeš, Dragoun
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš J., Bartoš D., Kratochvíl, Mužík, Valeš, Dragoun, Chudoba, Kotočikov, Let, Randa, Zábranský, Scafari

Junioři:
HC Berounští medvědi - HC Zbraslav 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
Branky Berouna: Pecka, Halman, Procházka,
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Straka, Vacek, Halman, Kolínek, Let, Ludvík, Ondráček, Petrus, Procházka, Vetoshev,

HC Frýdlant - HC Berounští medvědi 3:4 po SN (0:1, 1:1, 2:1)
Branky Berouna: 3x Procházka, rozh. SN - Pína
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Pecka, Pína, Straka, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Ondráček, Petrus, Procházka, Vetoshev

17.11.2018 Čtvrťáci obsadili druhé místo na turnaji v Nymburce!

Mimosvazový turnaj 4.tříd v Nymburce 17.11.2018

Berounská čtvrtá třída uhrála výborné druhé místo na silně obsazeném mimo-svazovém turnaji v Nymburce, když se jí podařilo porazit třeba pražskou Spartu, v semifinále Říčany a ve finále těsně padla s pražskou Slávií. Nejlepším hráčem Medvědů byl vyhlášen David Křesťan!

 

6.11.2018 Žákovské týmy si poradily s Kralupy

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HK Kralupy 16:5 (3:3, 8:2, 5:0)
Branky Berouna: 4x Ondráček, 3x Chylík, 2x Šrotýř, Voldán, Mazur, Lojka, 3 Kusý, Pilnáček
Sestava Berouna: Drábková, Vrbka - Cihelka, Dyk, Kusý, Šimon, Voldán, Chylík, Mazur, Ondráček, Pilnáč, Šrotýř, Tykal, Szöllösi

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HK Kralupy nad Vltavou 7:1 (4:0, 2:0, 1:1)
Branky Berouna: 3x Šiller, 2x Scafari, Šapovalivová, Tišer
Sestava Berouna: Ostrovský - Kastner, Lukášek, Tišer, Bartoš, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Scafari, Bek, Svatoš, Kosina

 

29.10.2018 Výsledky Medvědů o svátečním víkendu

Ani o svátečním víkendu, během kterého se slavilo stoleté výročí vzniku Československa, naše celky nezahálely a odehrály další utkání!

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-46