Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-52

1.10.2018 Shrnutí výsledků našich družstev

Výsledky našich týdnů za poslední dva týdny

 

18.9.2018 Pondělí odpoledne patřilo dětem! Na zimním stadionu proběhla náborová akce Týden hokeje!

Pojď hrát hokej 17.9.2018

Pondělní odpoledne 17.září opět patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Úspěšná akce se konala již počtvrté a i tentokrát přitáhla velké množství zájemců o lední hokej. Každý z celkového počtu 15 příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček, jehož součástí byl mimo jiné reprezentační dres, unikátní set hokejových kartiček a klubové pexeso. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždili všichni zájemci o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvili trenéři a představitelé hokejového klubu Berounští Medvědi.

 

17.9.2018 Shrnutí víkenových výsledků

Mladší dorost:
TJ DDM Rokycany - HC Berounští medvědi 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
Branky Berouna: 2x Chudoba
Sestava Berouna: Chudáček - Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Horejš, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

HC Berounští medvědi - HC Plzeň 1929 "B" 4:9 (2:1, 0:5, 2:3)
Branky Berouna: 2x Hošek, 1x Rynda, Scafari
Sestava Berouna: Chudáček - Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Horejš, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Scafari, Zábranský

Junioři:
HC Berounští medvědi - HC Hvězda Praha 2:8 (0:2, 1:3, 1:3)
Branky Berouna: Halman, Kolínek
Sestava Berouna: Bora - Horák, Pecka, Pína, Topol, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Ondráček, Petrus, Procházka, Skopový, Vetoshev

TJ Zbraslav - HC Berounští medvědi 3:7 (2:1, 1:4, 0:2)
Branky Berouna: 2x Kolínek, 3x Procházka, 1x Nejepsa, Halman
Sestava Berouna: Bora - Pecka, Pína, Topol, Vacek, Halman, Kolínek, Ludvík, Nejepsa, Ondráček, Procházka, Skopový, Vetoshev

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Sparta Praha 3:9 (1:2, 2:4, 0:3)
Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Lukášek, Tišer, Veselý, Brotánek, Horejš, Šiller, Šapovalivová, Mencl, Kollmann, Hovorka, Scafari, Bek, Svatoš, Kosina

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Sparta Praha 6:5 (1:2, 2:1, 3:2)
Branky Berouna: 2x Dyk, Šrotýř, Ondráček, Chylík
Sestava Berouna: Šimon - Cihelka, Dyk, Kusý, Šimon, Doležel, Chylík, Lojka, Mazur, Ondráček, Pilnáček, Szöllösi, Šrotýř

4.třída - turnaj v minihokeji Černošice:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 6:12
HC Berounští medvědi - HC Kladno 9:17
HC Berounští medvědi - HC Nymburk 10:10

Skupina B:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 5:21
HC Berounští medvědi - HC Kladno 9:17
HC Berounští medvědi - HC Nymburk 9:10

 

13.9.2018 Hokejové soutěže se pomalu rozjíždí!

Soutěžní premiéru v mistrovské sezóně mají za sebou naše dva výběry nejstarších hráčů. Mladší dorostenci do sezóny vstoupili domácí výhrou nad Strakonicemi, junioři podlehli Letcům Letňany, když se jim nepodařilo ani jednou skórovat.

 

3.9.2018 Přijďte v pondělí 17.9. od 15:30 na berounský zimní stadion na akci Týden hokeje!

Týden hokeje 17.9.2018

V pondělí 17.9. od 15:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Berounští Medvědi ve spolupráci s Českým hokejem pořádají na berounském zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

 

26.6.2018 Turnaj mladších žáků o pohár Kladenského Rytíře opět přinesl berounský úspěch!

O pohár Kladenského Rytíře 2018

U kladenského obchodního centra Oáza se o víkendu uskutečnil další ročník hokejbalového turnaje pod patronací Jaromíra Jágra, majitele kladenského hokejového klubu. I letos se jej zúčastnili naši mladší žáci, kteří do turnaje nasadili dvě mužstva. Dalšími účastníky byly týmy z Kralup, Hvězdy Praha, Kladna a pražské Sparty. Našim týmům se dařilo, v semifinále si to rozdali o postup do finále. Lepší z našich týmů pak ve finálovém zápase podlehl pražské Spartě!

 

19.6.2018 Rozpis letního hokejového tábora 2018

V článku naleznete ke stažení rozpis letního hokejového tábora!

 

30.4.2018 Rozpis letní přípravy všech našich družstev!

V článku naleznete ke stažení rozpis letní přípravy našich týmů před nadcházející sezónou!

 

10.4.2018 Mladší žáci vyhráli turnaj v Černošicích!

1.místo ml.žáci turnaj Černošice

O víkendu 7.4. se v Černošicích konal turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnili i hokejisté HC Berounští Medvědi. Odehráli v turnaji celkem šest utkání, pouze jednou prohráli a v turnaji obsadili skvělé 1.místo! Nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášena Samanta Drábková!

 

10.4.2018 Berounští třeťáci obráží kvalitně obsazené turnaje!

3.třída - třetí místo na turnaji na HC Slavia Praha

Třetí třída hokejistů HC Berounští Medvědi se zúčastnila v posledním týdnu hned tří výborně obsazených turnajů své kategorie. V turnaji na ledě HS Slavia Praha se potkala s celky jako Opava, Třebíč, Ústí nad Labem nebo pražská Slavia, v turnaji v Plzni pak s domácí Plzni, H. Brodem a o den později v Nymburce s pražskou Kobrou a Litoměřicemi. Medvědi v turnajích byli vidět a obsadili ve dvou z nich třetí a v jednom čtvrté místo.

 

5.4.2018 Hodina plná her s Josefem Jandačem na ZS v Berouně!

Josef Jandač v Berouně!

Trénink pod vedením kouče české reprezentace Josefa Jandače si mohli vyzkoušet hokejisté žákovských kategorií na zimním stadionu v Berouně. A trénink byl hodně zábavný. Josef Jandač a také metodik ČSLH Zdeněk Vojta totiž připravili pro mladé hráče hodinu plnou her. Hokej v kombinaci s fotbalem, biatlon na ledě, minihokej s obrácenými brankami, střelecká zaháněná a plno dalších soutěží. Mladí hokejisté se na ledě nenudili ani minutu!

 

3.4.2018 Berounským odchovancům se ve svých nových týmech daří!

Foto z mistrovství republiky v Ostravě

Odchovanci berounského hokeje, Ondřej Fiala (na fotografii vlevo) a Jakub Hamšík (na fotografii vpravo), získali medaile na MČR v Ostravě. Ondřej stříbrnou medaili s týmem starších žáků Plzně a Jakub bronzovou medaili s mladším dorostem Plzně, za kterou nastupoval i Albert Šiller ve výběru staršího dorost a získal s ním také bronz. Finálového turnaje starších žáků se zúčastnili i další naši odchovanci Matyáš Šapovaliv (Kladno) a Mikuláš Skoupý (Slavie).

 

2.4.2018 Velikonoční turnaj mladších žáků 3 na 3 ovládli Medvědi!

Turnaj ml.žáků Beroun - minihokej, mladší žáci 1.4.

Berounští mladší žáci ovládli turnaj pořádaný na berounském zimním stadionu, který se hrál formou minihokeje ve třech proti třem hráčům. Výběr A turnaj vyhrál, výběr B skončil pátý a nejlepší hráčkou byla vyhlášena Adéla Šapovalivová!

 

28.3.2018 Berounští hokejisté úspěšně ukončili své soutěže

Mládežnické výběry Berouna úspěšně ukončili letošní hokejovou sezónu ve svých soutěžích a opět si nevedli vůbec špatně. V dlouhodobé soutěži se nejlépe dařilo mladším žákům, kteří obsadili druhou příčku své skupiny žákovské ligy, když nestačili jen na pražskou Slavii, ale nechali za sebou takové výběry jako pražskou Spartu nebo kladenské Rytíře. Starší žáci skončili na čtvrté příčce a výběry mladšího a staršího dorostu na třetí příčce nadstavbové části druhé nejvyšší soutěže.

 

26.2.2018 O víkendu se našim hokejistům náramně dařilo!

O uplynulém víkendu se dařilo všem berounským hokejovým výběrům. Všechna družstva dokázala zvítězit a polepšit si své postavení v tabulkách jednotlivých lig.

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-52