Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

Extraliga mužů 2013

Úvodní strana / Rubriky / Archiv / In-line 2013 / Extraliga mužů

Soupiska extraligového mužstva mužů:

Přibyl Adam, Zvoník Vladimír, Altrichter Martin, Handl Roman, Pilař Karel, Kala Roman, Snopek Jan, Tvrzník Martin, Novák Lukáš, Vondrák Aleš, Wurtherle Pavel, Novotný Jiří, Šinágl Petr, Vlček Ladislav, Rudovský  Jan, Novák Jakub, Malý Robin, Besser Jan, Balázs David, Petružálek Jakub, Pavlata Radek, Michajlov Martin, Ransdorf Lukáš

Realizační tým:

Tvrzník Martin, Novák Jiří - trenéři, Vondrák Aleš - vedoucí mužstva, Mecera Martin - generální manažer

Zápasy v sezóně 2013:

27.4.  12:00 Čerti Kladno - IHC BM 0:8

Handl (Michajlov) - Tvrzník, Novák Lukáš, Wurtherle, Přibyl -Havlata, Ransdorf, Malý, Zvoník, Novák Jakub, Vlček

Branky: 1.Wurtherle, 7.Vček, 13.Tvrzník, 14.Novák Lukáš, 18.Pavlata, 20.Novák Jakub, 23.Tvrzník, 43.Přibyl


4.5. 15:00 Sport Střída Pardubice - IHC BM 2:3

Handl (Michajlov) - Tvrzník, Novák Lukáš, Malý, Přibyl, Besser, Vlček - Novák Jakub, Rudovský, Balázs, Zvoník, Pavlata, Ransdorf

Branky: Přibyl, Rudovský, Novák Jakub


11.5. 12:00 IHC BM - IHC Slavia Praha 2:

Handl (Michajlov), Ransdorf, Novák L., Tvrzník, Pavlata, Zvoník, Malý, Vlček, Besser, Balász, Rudovský, Šinágl. Trenéři: Novák, Tvrzník

Branky: Šínágl, Besser


11.5. 15:00 IHC BM - IHC Hradec Králové 9:3

Handl (Michajlov), Randsorf, Novák L., Tvrzník, Pavlata, Zvoník, Malý, Vlček, Besser, Balázs, Rudovský, Šinágl

Branky: 3x Šinágl, Zvoník, Besser, Vlček, Balász, Tvrzník, Malý


18.5. 12:00 IHC Slavia Praha - IHC BM 8:3

Handl (Michajlov) – Tvrzník, Novák, Vlček, Přibyl – Šinágl, Zvoník, Malý, Besser, Balázs, Novák, Pavlata, Ransdorf

Branky: Balázs, Šinágl, Pavlata


25.5. 12:00 IHC Hradec Králové - IHC BM 0:4

Handl (Michajlov) – Tvrzník, Přibyl, Zvoník, Balázs, Rudovský, Novák Jakub, Novák Lukáš, Ransdorf, Pavlata, Malý, Vlček, Šinágl

Branky: Šinágl, Přibyl, Rudovský, Vlček


26.5. 12:00 IHC BM - Mad Parrots Úhřetice 4:2

Handl – Zvoník, Malý, Vlček, Přibyl, Pavlata, Besser, Tvrzník, Rudovský, Šinágl

Branky: 2x Tvrzník, Vlček, Rudovský


15.6. 12:00 IHC BM - Čerti Kladno 7:6

Handl (Michajlov) – Tvrzník, Šinágl, Rudovký, Vlček, Přibyl, Zvoník, Novák Jakub, Novák Lukáš, Ransdorf, Malý, Besser, Pavlata, Balázs

Branky:  Zvoník, 3x J. Novák, 2x Vlček, Přibyl


15.6. 15:00 IHC BM - Sport Střída Pardubice 9:4

Michajlov – Tvzník, Šinágl, Rudovský, Vlček, Přibyl, Zvoník, Novák Jakub, Novák Lukáš, Ransdorf, Malý, Besser, Pavlata, Balázs

Branky: 2x J. Novák, Přibyl, 2x Šinágl, Balázs, Tvrzník, Malý, Zvoník


16.6. 12:00 Mad Parrots Úhřetice - IHC BM 2:9

Kolinger – Tvrzník, Šinágl, Rudovský, Vlček, Přibyl, Zvoník, Novák L., Novák J., Malý, Pavlata

Branky: 2x Šinágl, J. Novák, 3x L. Novák, Vlček, 2x Rudovský


Tabulka Divize Západ
tým Z V VP PP P skóre B
1. IHC Slavia Praha
10 10 0 0 0 112:43 30
2. IHC Berounští Medvědi
10
8
0 0 2 58:31
24
3. IHC Čerti Kladno
10
4
0 0 6 54:68
12
4. Střída Sport Pardubice
10
4 0 0 6
47:66
12
5. ILHK Hradec Králové
10
2 0 0 8 45:54
6
6. Mad Parrots Úhřetice
10
2 0 0 8
23:77
6

Čtvrtfinále play-off:

22.6. IHC Eagles Olomouc - IHC BM

23.6. IHC BM - IHC Eagles Olomouc

 


 
29.- 30.6. Final four