Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-69

28.3.2017 Víkendové výsledky a dohrávka SŽ

Starší žáci:

HK Kralupy nad Vltavou - HC Berounští medvědi 1:9 (0:4, 0:1, 1:4)
Branky Berouna:
2x Šapovaviv, Chudoba, 1x Dragoun, Brotánek, Kotočikov, Let, Fiala
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

PZ Kladno - HC Berounští Medvědi 9:6 (1:2, 4:4, 4:0)
Branky Berouna:
4x Šapovaliv, 1x Fiala, Dragoun
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Koočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci:

PZ Kladno - HC Berounští medvědi 1:12 (1:5, 0:5, 0:2)
Branky Berouna:
3x Biryukov, Hašek, 2x Scafari, Moussa, 1x Lukášek, Kosina
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Hašek, Horejš, Hovorka, Kosina, Kraus, Moussa, Scafari

Mladší dorost:

HC Děčín - HC Berounští medvědi 12:4 (3:1, 5:2, 4:1)
Branky Berouna:
2x Šapovaliv, 1x Bulva, Skopový
Sestava Berouna: Himmel - Vacek, Ton, Kleveta, Bulva, Pína, Horák, Skopový, Jágr, Straka, Ondráček, Kolínek, Vetoshev, Záruba, Šapovaliv

 

27.3.2017 Třeťáci obsadili v Hořovicích druhé místo!

Turnaj 3.tříd ZS Hořovice:

HC Berounští medvědi - IHC  Písek 6:13
Branky Berouna: 2x Hotařík, 1x Bobek, Vokáč, Kastner, Cihelka
 
HC Berounští medvědi - HC Žebrák 15:4
Branky Berouna: 5x Cihelka, 3x Bobek, 2x Hotařík, Vokáč, 1x Kastner, Křesťanů, Hovorka
 
HC Berounští medvědi - HC Tábor 11:2
Branky Berouna: 2x Hotařík, Cihelka, Křesťan, Bobek, 1x Kusý, Vokáč, Kastner

 

27.3.2017 Čtvrťáci vyhráli turnaj v Děčíně!

Turnaj 4.tříd Děčín:

Výsledky:

HC Berounští medvědi - HC Děčín 10:1
HC Berounští medvědi - HC Česká Lípa 8:6
HC Berounští medvědi - HC Milevsko 5:4
HC Berounští medvědi - HC Poděbrady 7:2
HC Berounští medvědi - SC Kolín 5:3

Soupiska: Vrbka, Drápková - Ondráček, Šimon, Pilnáček, Mazur, Lojka, Dyk K., Fodor, Moussa, Voldán, Cihelka, Šrotýř, Kusý, Hnízdil

 

19.3.2017 Víkendové výsledky

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - Piráti Chomutov "C" 0:8 (0:2, 0:2, 0:4)
Sestava Berouna
: Himmel, Suk - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Fiala, Jágr, Let, Ondráček, Skopový, Šapovaliv, Ton, Záruba

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Rytíři Vlašim 9:5 (3:2, 4:3, 2:0)
Branky Berouna:
4x Chudoba, 3x Fiala, 1x Dragoun, Šapovaliv
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Rytíři Vlašim 9:2 (1:1, 4:0, 4:1)
Branky Berouna
: 3x Šiller, 2x Scafari, Šapovalivová, 1x Tišem, Biryukov
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Hašek, Horejš, Kosina, Moussa, Scafari, Šapovalivová, Šiller

HC Kobra Praha - HC Berounští nedvědi 6:9 (3:5, 2:4, 1:0)
Branky Berouna
: 4x Šiller, 3x Biryukov, 2x Scafari
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Biryukov, Dyk K., Dyk M., Hašek, Horejš, Hovorka, Moussa, Scafari, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

 

17.3.2017 Výsledky 4.třídy - krajská liga přípravek:

HC Berounští medvědi - HC Spartak Žebrák 6:4 (2:1, 1:3, 3:0)
Branky Berouna:
4x Fodor, 1x Dyk K., Ondráček
Sestava Berouna: Drýbková, Šimon - Bobek, Doležal, Dyk K., Hnízdil, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Fodor, Šimon, Šrotýř, Voldán, Mazur, Chylík

HC Spartak Žebrák  - HC Berounští medvědi 3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
Branky Berouna
: 2x Chylík
Soupiska Berouna: Šimon, Drábková - Fodor, Chylík, Voldán, Dyk, Ondráček, Hnízdil, Pilnáček, Moussa, Cihelka, Kusý, Doležel, Mazur, Šrotýř

HC Příbram - HC Berounští medvědi 1:6 (0:1, 1:5, 0:0)
Branky Berouna
: 3x Dyk K., 2x Moussa, 1x Lojka
Sestava Berouna: Vrbka, Drýbková - Doležal, Dyk K., Kusý, Lojka, Mazur, Fodor, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Šimon, Šrotýř, Voldán, Chylík

 

13.3.2017 Výsledky uplynulého víkendu

Mladší žáci:

HK Kralupy nad Vltavou - HC Berounští medvědi 7:2 (2:1, 2:1, 3:0)
Branky Berouna: Scafari, Biryukov
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Lukášek, Kollmann, Dyk M., Veselý, Šiller, Šapovalivová, Scafari, Bek, Horejš, Biryukov, Dyk K., Svatoš, Brotánek

 

Mladší dorost:

HC Příbram - HC Berounští medvědi 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Sestava Berouna:
Himmell, Suk - Horák, Kolínek, Mužík, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Chudoba, Jágr, Kleveta, Ondráček, Skopový, Šapovaliv, Ton, Záruba

 

8.3.2017 Výsledky mládeže

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Energie Karlovy Vary "C" 11:0 (4:0, 5:0, 2:2)
Branky Berouna
: 3x Ton, Bulva, 2x Kolínek, 1x Kleveta, Ondráček, Skopový
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Ton, Jágr, Kleveta, Ondráček, Skopový, Vetoshev, Záruba

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 8:1 (2:0, 6:1, 0:0)
Branky Beroun:
3x Šapovalivová, 2x Hašek, 1x Šiller, Kosina, Biryukov
Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Dyk M., Dyk K., Šiller, Šapovalivová, Scafari, Hašek, Horejš, Biryukov, Bek, Kosina

Starší žáci:
HC Kobra Praha - HC Berounští medvědi 11:6 (8:1, 1:2, 2:3)
Branky Berouna
: 3x Šapovaliv, 2x Fiala, 1x Kotočikov
Sestava Berouna: Chudáček - Let, Mužík, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský
 
HC Berounští medvědi - SK Černošice 4:4 (3:1, 0:2, 1:1)
Branky Berouna:
2x Let, 1x Fiala, Chudoba
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Let, Mužík, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský
 
HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi  0:11 (0:4, 0:5, 0:2)
Branky Berouna:
4x Šapovaliv, 2x Dragoun, Chudoba, 1x Kotočikov, Scafari, Let
Sestava Berouna: Chudáček - Let, Mužík, Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský, Scafari

 

27.2.2017 Víkendové výsledky našich týmů

Mladší dorost:

HC Berounští medvědi - HC Junior Mělník 11:2 (3:1, 4:0, 4:1)
Branky Berouna:
3x Ton, 2x Ludvík, 1x Bulva, Pína, Kolínek,Kleveta, Jágr, Skopový
Sestava Berouna: Himmel, Suk - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Jágr, Kleveta, Let, Ludvík, Skopový, Šapovaliv, Ton

Mladší žáci:

HC Slavia Praha - HC Berounští medvědi 7:3 (0:1, 1:2, 6:0)
Branky Berouna:
Bek, Šiller, Horejš
Sestava Berouna: Sklenář - Kollmann, Kastner, Lukášek, Dyk M., Bartoš, Tišer, Šiller, Šapovalivová, Scafari, Hašek, Horejš, Biryukov, Kosina, Bek, Moussa

Starší žáci:

HC Slavia Praha - HC Berounští medvědi 6:5 (4:2, 0:3, 2:0)
Branky Berouna
: 2x Let, 1x Šapovaliv, Fiala, Brotánek
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Chudoba, Šapovaliv, Hošek, Fiala, Kotočikov, Valeš, Rynda, Dragoun, Zábranský, Let

Mladší žáci B:

HC Rakovník - HC Berounští medvědi 16:1 (4:1, 9:0, 3:0)
Branka Berouna:
Dyk M.
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kollman, Lukášek, Brotánek, Dyk M., Hovorka, Kosina, Kraus, Lojka, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Svatoš, Šimon
 
HC Berounští medvědi - HK Kralupy nad Vltavou 17:0 (5:0, 6:0, 6:0)
Branky Berouna
: 4x Scafary, 2x Lukášek, Šapovalivová, Šiller, 1x Dyk, Bek, Hovorka, Kollman, Kraus, Tišer, Moussa
Sestava Berouna: Ostrovský, Sklenář - Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Veselý, Bek, Brotánek, Dyk, Hovorka, Kraus, Moussa, Scafari, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

4.třída:

SK Černošice - HC Berounští medvědi 1:21 (1:6, 0:8, 0:7)
Branky Berouna
: 8x Fodor, 4x Chylík, 3x Šimon, 2x Dyk K., Šrotýř, 1x Moussa, Ondráček
Sestava Berouna: Drýbková, Šimon - Dyk K., Fodor, Hnízdil, Chylík, Kusý, Mazur, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Šimon, Šrotýř, Voldán

 

20.2.2017 Naše výběry mají za sebou vítězný víkend!

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Děčín 5:4 (3:2, 1:1, 1:1)
Branky Berouna
: 3x Ton, 2x Vacek
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Kolínek, Pína, Vacek, Bulva, Fiala, Jágr, Let, Ludvík, Skopový, Šapovaliv, Ton, Vetoshev, Záruba

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Příbram 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
Branky Berouna:
4x Biryukov, Bartoš
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Hašek, Horejš, Moussa, Scafari, Šapovalivová, Šiller

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Příbram  13:5 (5:0, 6:2, 2:3)
Branky Berouna:
4x Kotočikov, 3x Chudoba, 2x Šapovaliv, Valeš, Hašek
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Bartoš, Brotánek, Mužík, Valeš, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci B:
HC Berounští medvědi B - HC Podblanicko B  8:6 (3:1, 1:2, 4:3)
Branky Berouna:
2x Scafari, Hašek, 1x Horejš, Dyk M., Šiller
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Dyk, Hašek, Horejš, Hovorka, Kosina, Kraus, Moussa, Scafari, Šapovalivová, Šiller

4.třída:
HC Berounští medvědi - HC Rakovník 11:0 (5:0, 2:0, 4:0)
Branky Berouna:
5x Fodor, 2x Chylík, 1x Ondráček, Šrotýř, Voldán, Mazur
Sestava Berouna: Drýbková, Šimon - Chrenka, Doležal, Fodor, Hnízdil, Chylík, Kusý, Mazur, Moussa, Ondráček, Šimon, Šrotýř, Voldán

 

13.2.2017 Víkendové výsledky

Mladší žáci:
HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi 4:6 (0:0, 3:1, 1:5)
Branky Berouna:
3x Biryukov, 2x Dyk M., 1x Hašek
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Kastner, Kolmann, Lukášek, Bek, Biryukov, Dyk M., Dyk K., Hovorka, Hašek, Horejš, Šapovalivová, Šiller, Svatoš

Mladší žáci "B":
HC Lev Slaný - HC Berounští medvědi 10:2 (3:1, 2:1, 5:0)
Branky Berouna
: Biryukov, Scafari
Sestava Berouna: Ostrovský - Svatoš, Kastner, Kolmann, Lukášek, Bek, Biryukov, Dyk M., Hovorka, Kraus, Scafari, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

Mladší dorost:
Piráti Chomutov "C" - HC Berounští medvědi 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
Branky Berouna
: 2x Pulda, 1x Bulva, Ludvík
Sestava Berouna: Himmel - Suk, Vetoshev, Vacek, Bulva, Pína, Pulda, Skopový, Jágr, Záruba, Straka, Ludvík, Kleveta, Ton, Horák

4.třída:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 15:3
Sestava Berouna:
Drábková, Šimon - Dyk, Fodor, Ondráček, Moussa, Voldán, Hnízdil, Mazur, Bobek,Šimon, Pilnáček, Doležel, Kusý
Branky Berouna: 9x Fodor, 2x Dyk, Ondráček, 1x Mazur, Voldán

9.2.2017 Dorostenci vyhráli třikrát v řadě!

HC Junior Mělník - HC Berounští medvědi 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)
Branky Berouna:
2x Šapovaliv, Ludvík, 1x Bulva
Sestava Berouna: Himmel, Suk - Vacek, Kolínek, Horák, Pína, Straka, Let, Kleveta, Ludvík, Ondráček, Ton, Šapovaliv, Bulva, Záruba, Vetoshev, Skopový

 

HC Energie Karlovy Vary "C" - HC Berounští medvědi 3:6 (1:3, 0:2, 2:1)
Branky Berouna:
Kleveta, Bulva, Skopový, Šapovaliv, Ludvík, Ton
Sestava Berouna: Himmel - Šapovaliv, Vetoshev, Let, Bulva, Pína, Ondráček, Skopový, Kolínek, Záruba, Straka, Ludvík, Kleveta, Ton

 

HC Berounští medvědi - HC Přbram 5:4 (2:0, 1:3, 2:1)
Branky Berouna:
2x Bulva, 1x Vacek, Ton, Jágr
Sestava Berouna: Himmel - Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Let, Jágr, Ludvík, Ondráček, Ton, Bulva, Kleveta, Skopový, Vetoshev, Záruba

 

6.2.2017 Shrnutí víkendových utkání mládeže

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Lev Benešov 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
Branky Berouna:
2x Biriukov, 1x Scafari, Šiller, Moussa
Sestava Berouna: Sklenář - Bartoš, Kastner, Kollmann, Lukášek, Tišer, Dyk M., Šiller, Šapovalivová, Scafari, Hašek, Biryukov, Moussa, Kosina, Svatoš, Bek
 
Starší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Lev Benešov 9:3 (4:2, 0:0, 5:1)
Branky Berouna:
3x Šapovaliv, 2x Fiala, 1x Let, Hošek, Kotočikov, Valeš
Sestava Berouna: Chudáček, Suk - Brotánek, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský
 
Mladší žáci "B":
HC Berounští medvědi - HC Rakovník 7:6 (2:2, 2:2, 3:2)
Branky Berouna:
2x Šapovalivoá, 1x Šiller, Moussa, Scafari, Dyk M., Biryukov
Sestava Berouna: Ostrovský - Lukášek, Bartoš, Kastner, Dyk M., Tišer, Šiller, Šapovalivová, Scafari, Brotánek, Biryukov, Moussa, Kosina, Bek, Hovorka

 

4.třída:

HC Berounští medvědi - HC Příbram  6:7 (0:3, 2:1, 4:3)
Branky Berouna:
3x Fodor, 1x Ondráček, Šimon, Chylík

 

 

23.1.2017 Pondělní akce v rámci Týdne hokeje v Berouně byla úspěšná!

Týden hokeje 23.1.2017

V pondělí 23.1. se na berounském zimním stadionu uskutečnila akce v rámci Týdne hokeje, která byla uspořádána hokejovým klubem HC Berounští Medvědi ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Akce, jejímž hlavním cílem bylo seznámit děti ve věku od 4 do 8 let se základními dovednostmi bruslení a s ledním hokejem jako takovým, se zúčastnilo celkem 35 účastníků. Po krátkém přivítání byla těm, kteří měli zájem, zapůjčena hokejová výstroj, helmy, rukavice a hokejky.

 

22.1.2017 Souhrn víkendových duelů mládeže

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Příram 7:3 (2:0, 3:1, 2:2)
Branky Berouna
: 2x Vacek, 3x Ton, 1x Pína, Kleveta
Sestava Berouna: Himmel - Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Jágr, Kleveta, Let, Ludvík, Ondráček, Skopový, Ton, Vetoshev, Záruba

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - TJ Tatran Sedlčany 8:0 (4:0, 3:0, 1:0)
Branky Berouna:
3x Biryukov, 2x Šapovalivová, 1x Horejš, Kosina, Dyk M.
Sestava Berouna: Sklenář - Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk M., Horejš, Kosina, Moussa, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

Starší žáci:
HC Berounští medvědi - TJ Tatran Sedlčany 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Branky Berouna
: 3x Let, 1x Fiala, Šapovaliv, Chudoba
Sestava Berouna: Suk - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Chudoba, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

Mladší žáci "B":
HC Černošice - HC Berounští medvědi 3:9 (2:2, 1:3, 0:4)
Branky Berouna:
3x Biryukov, 1x Šapovalivová, Dyk M., Horejš, Kollmann, Tišer, Kosina
Sestava Berouna: Ostrovský - Kollmann, Tišer, Dyk M., Dyk K., Šapovalivová, Šiller, Mouusa, Brotánek, Horejš, Biryukov, Kosina, Krous, Hovorka

4.třída - KLP:
HC Berounští medvědi - SK Černošice 18:0 (6:0, 5:0, 7:0)
Branky Berouna
: 7x Foror, 3x Šrotýř, Šimon, 2x Cihelka, 1x Kusý, Ondráček, Dyk K.
Sestava Berouna: Vrbka, Drýbková - Dyk, Fodor, Hnízdil, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Šimon, Šrotýř, Cihelka, Kusý


 

15.1.2017 Souhrn víkendových zápasů

Mladší dorost:
HC Třemošná - HC Berounští medvědi 14:1 (4:0, 3:0, 7:0)
Branky Berouna:
Ton
Sestava Berouna: Himmel- Horák, Kolínek, Pína, Straka, Vacek, Bulva, Jágr, Kleveta, Ludvík, Ondráček, Skopový, Ton, Vetoschev, Záruba

Mladší žáci:
HC Sparta Praha - HC Berounští medvědi 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)
Branky Berouna:
2x Šiller
Sestava Berouna: Sklenář, Ostrovský - Kastner, Lukášek, Kollmann, Tišer, Šiller, Šapovalivová, Moussa, Dyk K., Horejš, Biryukov, Bek, Dyk M., Svatoš

Starší žáci:
HC Sparta Praha - HC Berounští medvědi 8:2 (1:2, 3:0, 4:0)
Branky Berouna:
Šapovaliv, Fiala
Sestava Berouna: Suk - Bartoš, Brotánek, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Let, Rynda, Šapovaliv

Mladší žáci "B":
HC Berounští medvědi - HK Kralupy nad Vltavou 12:1 (5:0, 4:1, 3:0)
Branky Berouna
: 4x Šapovalivová, 2x Šiller, Lukášek, 1x Moussa, Dyk M., Veselý, Bek
Sestava Berouna: Ostrovský - Kastner, Lukášek, Tišer, Veselý, Bek, Brotánek, Dyk M., Hovorka, Kosina, Krous, Moussa, Svatoš, Šapovalivová, Šiller

4.třída - KLP:
HC Rakovník - HC Berounští medvědi 2:10 (0:2, 1:4, 1:4)
Branky Berouna:
5x Fodor, 3x Chylík, Bobek, Hnízdil
Sestava Berouna: Vrbka, Drábková - Dyk, Fodor, Hnízdil, Chylík, Mazur, Moussa, Ondráček, Pilnáček, Šimon, Šrotýř, Voldán, Bobek, Kusý

 

10.1.2017 Žáci do nového roku vstoupili s jednou výhrou

Starší žáci:

HC Berounští medvědi - PZ Kladno 8:2 (2:1, 5:0, 1:1)

Branky Berouna: 3x Šapovaliv, Fiala, 2x Chudoba

Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužik, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv, Zábranský

 

Mladší žáci:

HC Berounští medvědi - PZ Kladno 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)

Branky Berouna: 2x Biryukov, 1x Horejš

Sestava Berouna: Ostrovský - Kollmann, Lukášek, Tišer, Bek, Biryukov, Dyk K., Dyk M., Hašek, Horejš, Ondráček, Šiller

 

Mladší žáci "B":

HC Podblanicko "B" - HC Berounští medvědi "B" 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Branka Berouna: Svatoš

Sestava Berouna: Sklenář - Veselý, Brotánek, Hovorka, Kosina, Kraus, Mazur, Mencl, Pilnáček, Svatoš, Šimon

10.1.2017 Dorostu vstup do nového roku příliš nevyšel

HC Energie Karlovy Vary "C" - HC Berounští medvědi 5:4 (1:1, 1:1, 3:2)

Branky Berouna: 3x Jágr, 1x Skopový

Sestava Berouna: Himmel - Vacek, Straka, Pína, Horák, Kolínek, Jágr, Kleveta, Skopový, Bulva, Ton, Ondráček, Vetoshev, Záruba

 

HC Berounští medvědi - HC Hvězda Praha 1:6 (0:2, 0:2, 1:2)

Branka Berouna: Ton

Sestava Berouna: Himmel- Vacek, Kolínek, Horák, Pína, Straka, Jágr, Kleveta, Skopový, Ton, Bulva, Záruba, Vetoshev

 

9.1.2017 Krajský přebor přípravek 4.třída

KPP - 4. Třída (velké hřiště):

HC Berounští medvědi - PZ Kladno 12:3 (4:1, 5:1, 3:1)

Branky Berouna: 5x Fodor, 4x Chylík, 1x Ondráček, Dyk, Šimon

Sestava Berouna: Drábová, Vrbka - Doležal, Dyk, Fodor, Hnízdil, Chylík, Mazur, Ondráček, Šimon, Šrotýř, Voldán, Cihelka, Kusý

 

2.1.2017 Dorostenci padli v Plzni

HC Plzeň 1929 "B" - HC Berounští medvědi 6:2 (0:1, 3:0, 3:1)

Branky Berouna: Ondráček, Robovský

Sestava Berouna: Himmel, Suk- Vacek, Kolínek, Robovský, Straka, Let, Jágr, Ludvík, Ondráček, Pulda, Bulva, Ton, Pína, Karmazín, Záruba, Skopový

 

19.12.2016 Souhrn víkendových utkání

Mladší žáci:
HC Rytíři Vlašim - HC Berounští medvědi 6:11 (2:5, 2:3, 2:3)
Branky Berouna:
4x Biryukov, 3x Hašek, 1x Bek, Moussa, Dyk, Scafari
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Lukášek, Kollmann, Tišer, Šiller, Biryukov, Scafari, Moussa, Horejš, Hašek, Kosina, Dej, Dyk K., Dyk M.

Starší žáci:
HC Rytíři Vlašim - HC Berounští medvědi 0:8 (0:4, 0:3, 0:1)
Branky Berouna:
3x Šapovaliv, 2x Fiala, 1x Chudoba, Let, Hošek
Sestava Berouna: Suk, Chudáček - Bartoš, Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Valeš, Červený, Dragoun, Fiala, Hošek, Chudoba, Kotočikov, Let, Rynda, Šapovaliv
 
Mladší žáci "B":
HC Berounští medvědi - HC Lev Slaný 2:4 (1:1, 1:0, 0:3)
Branky Berouna
: Scafari, Šiller
Sestava Berouna: Ostrovský - Bartoš, Lukášek, Kollmann, Tišer, Veselý, Biryukov, Brotánek, Horejš, Hovorka, Kosina, Kraus, Moussa, Scafari, Šiller

Mladší dorost:
HC Berounští medvědi - HC Energie Karlovy Vary"B"  2:1 (0:0, 1:0, 1:1)
Branky Berouna:
Karmazín, Záruba
Sestava Berouna: Himmel - Vacek, Kolínek, Straka, Robovský, Let, Jágr, Ludvík, Ondráček, Ton, Pulda, Bulva, Skopový, Karmazím, Záruba

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-69