Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

Liga mladších žáků

Liga mladších žáků (5+6 třída)

Nadstavba (zápasy s nejlepšími čtyřmi celky Jihočeského kraje):

1.kolo 5.1.2013: Beroun - Český Krumlov 5:6

2.kolo 12.1.2013: Příbram - Beroun 7:3

3.kolo 13.1.2013: Beroun - Tábor 13:2

4.kolo 19.1.2013: Beroun - Klatovy 6:11

5.kolo 26.1.2013: Strakonice - Beroun 7:6

8.kolo 17.2.2013: Český Krumlov - Beroun 5:7 (předehrávka)

6.kolo 9.2.2013: Beroun - České Budějovice 2:5

7.kolo 16.2.2013: Lužnice - Beroun 14:7


9.kolo 23.2.2013: Beroun - Příbram 2:9

10.kolo 2.3.2013: Tábor - Beroun 0:6

11.kolo 9.3.2013: Klatovy - Beroun 8:3

12.kolo 16.3.2013: Beroun - Strakonice 3:9

13.kolo 17.3.2013: České Budějovice - Beroun 8:6

14.kolo 23.3.2013: Beroun - Lužnice 10:6


Základní část:

1.kolo 29.9.2012: Beroun - Strakonice 5:8

2.kolo 6.10.2012: Plzeň - Beroun 4:6

3.kolo 13.10.2012: Beroun - Rokycany 6:6

4.kolo 20.10.2012: Beroun - Příbram 3:9

5.kolo 27.10.2012: Třemošná - Beroun 4:5

6.kolo 28.10.2012: Beroun - Klatovy 11:7

7.kolo 3.11.2012: Domažlice - Beroun 7:4


8.kolo 10.11.2012: Strakonice - Beroun 8:1

9.kolo 17.11.2012: Beroun - Plzeň 5:2

10.kolo 24.11.2012: Rokycany - Beroun  1:7

11.kolo 1.12.2012: Příbram - Beroun 9:6

12.kolo 8.12.2012: Beroun - Třemošná 10:1

13.kolo 15.12.2012: Klatovy - Beroun 6:15

14.kolo 22.12.2012: Beroun - Domažlice 7:3


V I.části se hraje ve skupině dvoukolově každý s každým. Ve II. části se spojují do skupin "dvoudružstva" umístěná a 1.-4. místě a družstva umístěná na 5.-10. místě (součtová tabulka MŽ + SŽ). Skupina "1-4" pokračuje se sousední skupinou z Jihočeského kraje dvoukolovým systémem. Systém pro skupinu "5-10" bude stanoven v průběhu I. části soutěže.