Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

Liga starších žáků

Liga starších žáků (7+8 třída)

Nadstavbová část (zápasy se čtyřmi nejlepšími celky z Jihočeského kraje):

1.kolo 5.1.2013: Beroun - Český Krumlov 12:1

2.kolo 12.1.2013: Příbram - Beroun 2:1

3.kolo 13.1.2013: Beroun - Tábor 6:3

4.kolo 19.1.2013: Beroun - Klatovy 2:3

5.kolo 26.1.2013: Strakonice - Beroun 3:2

8.kolo 1.2.2013: Český Krumlov - Beroun 1:6 (předehrávka)

6.kolo 9.2.2013: Beroun - České Budějovice 1:4

7.kolo 16.2.2013: Lužnice - Beroun 10:5


9.kolo 23.2.2013: Beroun - Příbram 3:6

10.kolo 2.3.2013: Tábor - Beroun 3:5

11.kolo 9.3.2013: Klatovy - Beroun 3:5

12.kolo 16.3.2013: Beroun - Strakonice 5:1

13.kolo 17.3.2013: České Budějovice - Beroun 1:5

14.kolo 23.3.2013: Beroun - Lužnice 4:4


Základní část:

1.kolo 29.9.2012: Beroun - Strakonice 8:3

2.kolo 6.10.2012: Plzeň - Beroun 0:5

3.kolo 13.10.2012: volno

4.kolo 20.10.2012: Beroun - Příbram 5:11

5.kolo 27.10.2012: Třemošná - Beroun 4:5

6.kolo 28.10.2012: Beroun - Klatovy 4:1

7.kolo 3.11.2012: Domažlice - Beroun 1:11


8.kolo 10.11.2012: Strakonice - Beroun 11:2

9.kolo 17.11.2012: Beroun - Plzeň 4:2

11.kolo 24.11.2012: volno

10.kolo 1.12.2012: Příbram - Beroun 6:4

12.kolo 8.12.2012: Beroun - Třemošná 4:4

13.kolo 15.12.2012: Klatovy - Beroun 3:3

14.kolo 22.12.2012: Beroun - Domažlice 14:0


V I.části se hraje ve skupině dvoukolově každý s každým. Ve II. části se spojují do skupin "dvoudružstva" umístěná a 1.-4. místě a družstva umístěná na 5.-10. místě (součtová tabulka MŽ + SŽ). Skupina "1-4" pokračuje se sousední skupinou z Jihočeského kraje dvoukolovým systémem. Systém pro skupinu "5-10" bude stanoven v průběhu I. části soutěže.