Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

Mladší dorost

ELIOD Liga mladšího dorostu 2014/2015 skupina západ - nadstavba o umístění:

23.kolo: 18.1.2015 HC Berounští Medvědi - HC Příbram 5:0

24.kolo: 30.1.2015 HC Kobra Praha - HC Berounští Medvědi 3:4

25.kolo: 1.2.2015 HC Berounští Medvědi - HC Most 8:4

26.kolo: 8.2.2015 HC Berounští Medvědi - HC Děčín 1:3

27.kolo: 4.3.2015 Piráti Chomutov C - HC Berounští Medvědi 4:1

28.kolo: 22.2.2015 HC Příbram - HC Berounští Medvědi 5:4 SN

29.kolo: 1.3.2015 HC Berounští Medvědi - HC Kobra Praha 10:4

30.kolo: 8.3.2015 HC Most - HC Berounští Medvědi 1:2

31.kolo: 15.3.2015 HC Děčín - HC Berounští Medvědi 3:5

32.kolo: 22.3.2015 HC Berounští Medvědi - Piráti Chomutov C 5:3

ELIOD Liga mladšího dorostu 2014/2015 skupina západ - základní část:

1.kolo 7.9.2014: HC Berounští Medvědi - HC Příbram 8:5

2.kolo 14.9.2014: HC Baník Most - HC Berounští Medvědi 1:8

3.kolo 21.9.2014: HC Berounští Medvědi - HC Junior Mělník 6:12

4.kolo 25.9.2014: HC Ústí nad Labem - HC Berounští Medvědi 2:5

5.kolo 28.9.2014: HC Berounští Medvědi - HC Děčín 4:2

6.kolo 5.10.2014: HC Kobra Praha - HC Berounští Medvědi 2:1 SN

7.kolo 12.10.2014: HC Berounští Medvědi - Piráti Chomutov C (Bílina) 3:2 SN

8.kolo 19.10.2014: HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 10:11 SN

9.kolo 26.10.2014: HC Stadion Litoměřice - HC Berounští Medvědi 5:4

10.kolo 28.10.2014: HC Berounští Medvědi - HC Karlovy Vary B (Sokolov) 2:6

11.kolo 2.11.2014: Piráti Chomutov B (Kadaň) - HC Berounští Medvědi 9:4


12.kolo 9.11.2014: HC Příbram - HC Berounští Medvědi 3:7

13.kolo 16.11.2014: HC Berounští Medvědi - HC Baník Most 7:4

14.kolo 17.11.2014: HC Junior Mělník - HC Berounští Medvědi 6:3

15.kolo 23.11.2014: HC Berounští Medvědi - HC Ústí nad Labem 3:2

16.kolo 30.11.2014: HC Děčín - HC Berounští Medvědi 5:6

17.kolo 7.12.2014: HC Berounští Medvědi - HC Kobra Praha 1:4

18.kolo 11.12.2014: Piráti Chomutov C (Bílina) - HC Berounští Medvědi 1:6

19.kolo 14.12.2014: HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 6:1

20.kolo 21.12.2014: HC Berounští Medvědi - HC Stadion Litoměřice 3:6

21.kolo 4.1.2015: HC Karlovy Vary B (Sokolov) - HC Berounští Medvědi 5:3

22.kolo 11.1.2015: HC Berounští Medvědi - Piráti Chomutov B (Kadaň) 3:4

 

Následuje skupina o 1. - 6. místo a skupina o 7. - 12. místo. Rozlosování bude známo po skončení základní části.