Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

Mladší žáci

Liga mladších žáků 2013-2014:

Účastníci základní části soutěže:

HC Škoda Plzeň, HC Berounští Medvědi, HC Příbram, HC Meteor Třemošná, HC Klatovy, HC Domažlice, HC Strakonice A, HC Rokycany, HC Strakonice B (pouze ml.žáci), HC Rakovník (pouze ml.žáci)

 

Rozpis utkání HC Berounští Medvědi - základní část (mladší žáci):

1.kolo 14.9.2013: HC Berounští Medvědi - HC Strakonice A 14:4

2.kolo 21.9.2013: HC Škoda Plzeň - HC Berounští Medvědi 5:6

3.kolo 28.9.2013: HC Berounští Medvědi - HC Strakonice B (ml.) 7:2

4.kolo 29.9.2013: HC Berounští Medvědi - HC Příbram 4:0

5.kolo 5.10.2013: HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 4:5

6.kolo 12.10.2013: HC Berounští Medvědi - HC Klatovy 9:3

7.kolo 13.10.2013: HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 3:5

8.kolo 19.10.2013: HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 6:2

9.kolo 26.10.2013: HC Rakovník (ml.) - HC Berounští Medvědi 1:11


10.kolo 2.11.2013: HC Strakonice A - HC Berounští Medvědi 3:13

11.kolo 9.11.2013: HC Berounští Medvědi - HC Škoda Plzeň 6:7

12.kolo 10.11.2013: HC Strakonice B (ml.) - HC Berounští Medvědi 1:4

13.kolo 16.11.2013: HC Příbram - HC Berounští Medvědi 2:6

14.kolo 23.11.2013: HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 9:3

15.kolo 30.11.2013: HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 3:12

16.kolo 7.12.2013: HC Berounští Medvědi - HC Domažlice 3:2

17.kolo 14.12.2013: HC Rokycany - HC Berounští Medvědi 2:12

18.kolo 15.12.2013: HC Berounští Medvědi - HC Rakovník (ml.) 12:0

 


Rozpis utkání HC Berounští Medvědi - nadstavbová část (mladší žáci):

1.kolo 4.1.2014: HC Berounští Medvědi - HC Tábor 17:3

2.kolo 11.1.2014: HC Berounští Medvědi - HC Plzeň 4:4

3.kolo 12.1.2014: HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 4:3

4.kolo 18.1.2014: HC Berounští Medvědi - HC Příbram 14:2

5.kolo 25.1.2014: HC České Budějovice - HC Berounští Medvědi 2:21

6.kolo 1.2.2014: HC Berounští Medvědi - HC Český Krumlov 9:5

7.kolo 8.2.2014: HC Lužnice - HC Berounští Medvědi 3:20


8.kolo 15.2.2014: HC Tábor - HC Berounští Medvědi 4:12

9.kolo 16.2.2014: HC Plzeň - HC Berounští Medvědi 9:6

10.kolo 22.2.2014: HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 5:0

11.kolo 1.3.2014: HC Příbram - HC Berounští Medvědi 3:7

12.kolo 8.3.2014: HC Berounští Medvědi - HC České Budějovice 12:3

13.kolo 9.3.2014: HC Český Krumlov - HC Berounští Medvědi 4:3

14.kolo 15.3.2014: HC Berounští Medvědi - HC Lužnice 10:1