Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník

Starší žáci

Liga starších žáků 2013-2014:

Účastníci základní části soutěže:

HC Škoda Plzeň, HC Berounští Medvědi, HC Příbram, HC Meteor Třemošná, HC Klatovy, HC Domažlice, HC Strakonice A, HC Rokycany, HC Strakonice B (pouze ml.žáci), HC Rakovník (pouze ml.žáci)

 

Rozpis utkání HC Berounští Medvědi - základní část (starší žáci):

1.kolo 14.9.2013: HC Berounští Medvědi - HC Strakonice A 7:2

2.kolo 21.9.2013: HC Škoda Plzeň - HC Berounští Medvědi 5:8

3.kolo 28.9.2013: volný los

4.kolo 29.9.2013: HC Berounští Medvědi - HC Příbram 10:6

5.kolo 5.10.2013: HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 5:3

6.kolo 12.10.2013: HC Berounští Medvědi - HC Klatovy 13:2

7.kolo 13.10.2013: HC Domažlice - HC Berounští Medvědi 0:16

8.kolo 19.10.2013: HC Berounští Medvědi - HC Rokycany 15:2

9.kolo 26.10.2013: volný los


10.kolo 2.11.2013: HC Strakonice A - HC Berounští Medvědi 5:11

11.kolo 9.11.2013: HC Berounští Medvědi - HC Škoda Plzeň 9:5

12.kolo 10.11.2013: volný los

13.kolo 16.11.2013: HC Příbram - HC Berounští Medvědi 6:8

14.kolo 23.11.2013: HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 9:1

15.kolo 30.11.2013: HC Klatovy - HC Berounští Medvědi 4:6

16.kolo 7.12.2013: HC Berounští Medvědi - HC Domažlice 16:1

17.kolo 14.12.2013: HC Rokycany - HC Berounští Medvědi 2:12

18.kolo 15.12.2013: volný los


Rozpis utkání HC Berounští Medvědi - nadstavbová část (starší žáci):

1.kolo 4.1.2014: HC Berounští Medvědi - HC Tábor 8:2

2.kolo 11.1.2014: HC Berounští Medvědi - HC Plzeň 8:7

3.kolo 12.1.2014: HC Meteor Třemošná - HC Berounští Medvědi 8:4

4.kolo 18.1.2014: HC Berounští Medvědi - HC Příbram 17:2

5.kolo 25.1.2014: HC České Budějovice - HC Berounští Medvědi 4:4

6.kolo 1.2.2014: HC Berounští Medvědi - HC Český Krumlov 16:3

7.kolo 8.2.2014: HC Lužnice - HC Berounští Medvědi 10:10


8.kolo 15.2.2014: HC Tábor - HC Berounští Medvědi 6:20

9.kolo 16.2.2014: HC Plzeň - HC Berounští Medvědi 9:5

10.kolo 22.2.2014: HC Berounští Medvědi - HC Meteor Třemošná 8:2

11.kolo 1.3.2014: HC Příbram - HC Berounští Medvědi 6:11

12.kolo 8.3.2014: HC Berounští Medvědi - HC České Budějovice 8:3

13.kolo 9.3.2014: HC Český Krumlov - HC Berounští Medvědi 1:20

14.kolo 15.3.2014: HC Berounští Medvědi - HC Lužnice 10:0