Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

Účet č.: 0361493349/0800

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-46

26.6.2018 Turnaj mladších žáků o pohár Kladenského Rytíře opět přinesl berounský úspěch!

O pohár Kladenského Rytíře 2018

U kladenského obchodního centra Oáza se o víkendu uskutečnil další ročník hokejbalového turnaje pod patronací Jaromíra Jágra, majitele kladenského hokejového klubu. I letos se jej zúčastnili naši mladší žáci, kteří do turnaje nasadili dvě mužstva. Dalšími účastníky byly týmy z Kralup, Hvězdy Praha, Kladna a pražské Sparty. Našim týmům se dařilo, v semifinále si to rozdali o postup do finále. Lepší z našich týmů pak ve finálovém zápase podlehl pražské Spartě!

 

19.6.2018 Rozpis letního hokejového tábora 2018

V článku naleznete ke stažení rozpis letního hokejového tábora!

 

30.4.2018 Rozpis letní přípravy všech našich družstev!

V článku naleznete ke stažení rozpis letní přípravy našich týmů před nadcházející sezónou!

 

10.4.2018 Mladší žáci vyhráli turnaj v Černošicích!

1.místo ml.žáci turnaj Černošice

O víkendu 7.4. se v Černošicích konal turnaj mladších žáků, kterého se zúčastnili i hokejisté HC Berounští Medvědi. Odehráli v turnaji celkem šest utkání, pouze jednou prohráli a v turnaji obsadili skvělé 1.místo! Nejlepší brankářkou turnaje byla vyhlášena Samanta Drábková!

 

10.4.2018 Berounští třeťáci obráží kvalitně obsazené turnaje!

3.třída - třetí místo na turnaji na HC Slavia Praha

Třetí třída hokejistů HC Berounští Medvědi se zúčastnila v posledním týdnu hned tří výborně obsazených turnajů své kategorie. V turnaji na ledě HS Slavia Praha se potkala s celky jako Opava, Třebíč, Ústí nad Labem nebo pražská Slavia, v turnaji v Plzni pak s domácí Plzni, H. Brodem a o den později v Nymburce s pražskou Kobrou a Litoměřicemi. Medvědi v turnajích byli vidět a obsadili ve dvou z nich třetí a v jednom čtvrté místo.

 

5.4.2018 Hodina plná her s Josefem Jandačem na ZS v Berouně!

Josef Jandač v Berouně!

Trénink pod vedením kouče české reprezentace Josefa Jandače si mohli vyzkoušet hokejisté žákovských kategorií na zimním stadionu v Berouně. A trénink byl hodně zábavný. Josef Jandač a také metodik ČSLH Zdeněk Vojta totiž připravili pro mladé hráče hodinu plnou her. Hokej v kombinaci s fotbalem, biatlon na ledě, minihokej s obrácenými brankami, střelecká zaháněná a plno dalších soutěží. Mladí hokejisté se na ledě nenudili ani minutu!

 

3.4.2018 Berounským odchovancům se ve svých nových týmech daří!

Foto z mistrovství republiky v Ostravě

Odchovanci berounského hokeje, Ondřej Fiala (na fotografii vlevo) a Jakub Hamšík (na fotografii vpravo), získali medaile na MČR v Ostravě. Ondřej stříbrnou medaili s týmem starších žáků Plzně a Jakub bronzovou medaili s mladším dorostem Plzně, za kterou nastupoval i Albert Šiller ve výběru staršího dorost a získal s ním také bronz. Finálového turnaje starších žáků se zúčastnili i další naši odchovanci Matyáš Šapovaliv (Kladno) a Mikuláš Skoupý (Slavie).

 

2.4.2018 Velikonoční turnaj mladších žáků 3 na 3 ovládli Medvědi!

Turnaj ml.žáků Beroun - minihokej, mladší žáci 1.4.

Berounští mladší žáci ovládli turnaj pořádaný na berounském zimním stadionu, který se hrál formou minihokeje ve třech proti třem hráčům. Výběr A turnaj vyhrál, výběr B skončil pátý a nejlepší hráčkou byla vyhlášena Adéla Šapovalivová!

 

28.3.2018 Berounští hokejisté úspěšně ukončili své soutěže

Mládežnické výběry Berouna úspěšně ukončili letošní hokejovou sezónu ve svých soutěžích a opět si nevedli vůbec špatně. V dlouhodobé soutěži se nejlépe dařilo mladším žákům, kteří obsadili druhou příčku své skupiny žákovské ligy, když nestačili jen na pražskou Slavii, ale nechali za sebou takové výběry jako pražskou Spartu nebo kladenské Rytíře. Starší žáci skončili na čtvrté příčce a výběry mladšího a staršího dorostu na třetí příčce nadstavbové části druhé nejvyšší soutěže.

 

26.2.2018 O víkendu se našim hokejistům náramně dařilo!

O uplynulém víkendu se dařilo všem berounským hokejovým výběrům. Všechna družstva dokázala zvítězit a polepšit si své postavení v tabulkách jednotlivých lig.

 

23.1.2018 Pondělí 22.ledna patřilo v Berouně nejmenším hokejistům!

Týden hokeje 22.1.2018

Pondělní odpoledne 22.ledna patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Úspěšná akce se konala již potřetí a i tentokrát přitáhla velké množství zájemců o lední hokej. Každý z celkového počtu 23 příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček, jehož součástí byl mimo jiné reprezentační dres a unikátní set hokejových kartiček. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždili všichni zájemci o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvili trenéři a představitelé hokejového klubu Berounští Medvědi.

 

8.1.2018 Souhrn víkendových utkání

O uplynulém víkendu se našim hokejistům velice dařilo. Výhry si připsaly výběry mladší i starších žáků, kteří zvítězili v Rokycanech, mladší dorostenci pak vyhráli v Kutné Hoře a nezadařilo se pouze starším dorostencům, kteří těsně o jedinou branku prohráli na ledě Spartaku Žebrák. Naopak úspěšně vstoupili do zápasové části krajské ligy přípravek čtvrťáci, kteří deklasovali V.Popovice!

 

31.12.2017 Třeťáci sehráli dva úspěšné turnaje!

Třetí třída

Berounští třeťáci odehráli mezi svátky dva úspěšné turnaje v Plzni a na Nikolajce. V obou kvalitně obsazených turnajích obsadili celkové třetí místo!

 

22.12.2017 Výsledky od 16.12.2017

Mladší žáci:

HC Berounští medvědi - PZ Kladno 16:3 (5:1, 4:2, 7:0)
Branky Berouna:
5x Šapovalivová, 4x Šiller, 2x Hovorka, 2x Kosina, 1x Ondráček, Kastner, Mazur
Sestava Berouna: Ostrovský, Vrbka - Brotánek, Lukášek, Šimon, Kastner,Veselý, Hovorka, Mazur, Kosina, Šiller, Šapovalivová, Lojka, Pilnáček, Ondráček

SK Černošice - HC Berounští medvědi 6:8 (3:3, 1:2, 2:3)
Branky Berouna:
5x Šiller, 2x Šapovalivová, 1x Lukášek
Sestava Berouna: Ostrovský, Vrbka - Brotánek, Lukášek, Šimon, Kastner,Veselý, Hovorka, Mazur, Kosina, Šiller, Šapovalivová, Lojka, Pilnáček, Tišer

Starší žáci:

HC Berounští medvědi - PZ Kladno 8:2 (2:2, 2:0, 4:0)
Branky Berouna:
3x Hošek, 1x Bek, Rynda, Scafari, Valeš, Dragoun
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš D., Bartoš J., Valeš, Brotánek, Kollmann, Hošek, Hašek, Scafari, Dyk M, Rynda, Zábranský, Dragoun, Bek, Červený

SK Černošice - HC Berounští medvědi 1:8 (0:4, 0:0, 1:4)
Branky Berouna:
2x Scafari, 2x Rynda, 2x Hošek, Dragoun, Bartoš J.
Sestava Berouna: Chudáček - Bartoš J., Bartoš D., Kollmann, Valeš, Brotánek, Hašek, Hošek, Scafari, Dyk M., Rynda, Zábranský, Dragoun, Bek, Svatoš, Červený

Mladší dorost:

HC Berounští medvědi - HK Lev Slaný 1:7 (0:3, 0:2, 1:2)
Branky Berouna:
3x Chrenka, 2x Ondráček, 1x Let, Mužík
Sestava Berouna: Bora, Horáček - Grim, Let, Mužík, Straka, Borodenko, Chrenka, Chudoba, Kotočikov, Kubas, Ondráček, Andrušenko

HC Berounští medvědi - Slavoj Velké Popovice 8:7 (2:2, 5:4, 1:1)
Branky Berouna
: 4x Chrenka, 4x Ondráček
Sestava Berouna: Bora, Horáček - Let, Straka, Mužík, Grim, Bartoš J., Brotánek, Skopový, Chudoba, Ondráček, Chenka, Borodenko, Kubas, Rynda, Andrušenko

Starší dorost:

HC Tachov - HC Berounští medvědi 2:3 po SN (0:0, 1:0, 1:2)
Branky Berouna:
Kolínek, Ludvík, Kosinová
Sestava Berouna: Kodad - Kolínek, Kosinová, Let, Pecka, Pína,Vacek, Ludvík, Ondráček, Petrus, Šiller, Chudoba

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-46