Rychlý kontakt

Berounští Medvědi z.s.

Zimní stadion Beroun

Na Ostrově 816

266 01 Beroun 3

Tel.: 311 612 228

E-mail: kancelar@medvedi.cz

 

Šéftrenér mládeže:

Petr Třinecký

Tel.: 724 992 826

 

Sekretář klubu:

Míla Třinecká

Tel.: 724 340 454

E-mail: mila.t@centrum.cz

 

msmt

 

facebook

anaweb logo
hrosikovo
cms media logo
berounský deník
Úvodní strana
Berounští Medvědi z.s.
Zvolte stranu: 1-20 | 21-36

16.10.2017 Shrnutí víkendových zápasů

O víkendu pokračovaly hokejové soutěže za účasti Berounský medvědů. Příliš se nedařilo dorostu, který oba své duely prohrál. Naopak úspěšní byli berounští žáci, kteří ve čtyřech utkáních ztratili jediný bod.

 

10.10.2017 Shrnutí víkendových utkání

O víkendu pokračovaly hokejové soutěže za účasti výběrů HC Berounští Medvědi. Nejvíce se dařilo mladším ročníkům. Druháci odehráli úspěšný turnaj v Sedlčanech, čtvrťáci v Rakovníku a žákovské výběry si poradily se soupeřem z Benešova. Hůře na tom byli dorostenci, kteří všechna svá utkání prohráli.

 

1.10.2017 Mladší žáci Berouna vyhráli na Spartě, ostatním celkům se dařilo střídavě!

O víkendu pokračovaly hokejové mládežnické soutěže, ve kterých byli opět vidět i hokejisté Berounských Medvědů. Výrazný úspěch zaznamenali mladší žáci, kteří v rámci žákovské ligy zvítězili na ledě favorizované pražské Sparty 8:4! Starším žákům se na ledě stejného soupeře už tak nevedlo. Mladší dorostenci zvítězili ve Velkých Popovicích a družstvo staršího dorostu sice nejprve prohrálo na pražské Kobře, ale doma pak přehrálo tým Černošic.

 

1.10.2017 Druháci a čtvrťáci mají za sebou turnaje v minihokeji!

Turnaj 2.tříd Hvězda Praha:

HC Berounští medvědi - HC Hvězda Praha "A" 7:8
HC Berounští medvědi - HC Třemošná 3:6
HC Berounští medvědi - HC Hvězda Praha "B" 12:9

Sestava Berouna: Cihelka - Svatoš, Heroudek, Vokáč, Smola, Števo, Michalovič, Stolcbart, Švehla

 

Turnaj 4.tříd Beroun:

Skupina A:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 4:7
HC Berounští medvědi - HC Vlašim 16:3
HC Berounští medvědi - HC Buldoci Neratovice 11:1

Skupina B:
HC Berounští medvědi - PZ Kladno 5:8
HC Berounští medvědi - HC Vlašim 4:2
HC Berounští medvědi - HC Buldoci Neratovice 13:4

 

28.9.2017 Žákovské hokejové výběry Berouna porazily kladenské Rytíře!

Žákovské výběry klubu Berounští Medvědi nezahálely ani o svátečním dnu, kdy v rámci žákovské ligy přivítaly na svém ledě soupeře z Kladna. Mladší žáci svého soupeře deklasovali dvaceti góly, o jedenáct branek se postarala dvojice Alexandr Šiller - Adéla Šapovalivová. Starší žáci sehráli mnohem vyrovnanější duel a o své těsné výhře rozhodli až ve třetí třetině.

 

25.9.2017 Shrnutí víkendových utkání mládeže HC Berounští Medvědi

O víkendu pokračovaly všechny soutěže. Dařilo se dorostencům, mladší porazili Černošice, starší si doma poradili s Benešovem. Žákovské výběry jely na led favorizované Slavie, kde oba týmy odvedly velmi kvalitní výkon, ale nakonec odjely bez bodu. Soutěž rozehráli i čtvrťáci, kteří absolvovali úspěšně turnaj v minihokeji v Černošicích.

 

21.9.2017 Nominace berounských hokejistů do projektu ČSLH - Výchova talentované mládeže!

V září 2015 založil Český svaz ledního hokeje projekt Výchova talentované mládeže v krajích, jehož cílem je zajistit jedenácti až patnáctiletým talentovaným hokejistům co nejkvalitnější přípravu. Projekt vyplňuje prostor mezi výchovou na klubové úrovni a mládežnickými reprezentacemi, které začínají v kategorii šestnáctiletých. Podmínkou účasti je odpovídající výkonnost, vzorný přístup hokeji a prospěch. Po úspěšné účasti našich členů v minulých letech byly do letošního projektu vybrány tyto děti:

Ročník 2004: Adam Rynda, Filip Hošek, Tomáš Brotánek

Ročník 2003: Ondřej Let, Michal Mužík, Štěpán Suk

Ročník 2006: Dominik Lukášek, Alexandr Šiller, Jan Kastner, Adéla Šapovalivová

Ročník 2005: Antonín Scafari, Filip Hašek, David Bartoš

 

19.9.2017 Pondělní náborová hokejová akce v Berouně byla velmi povedená!

Týden hokeje 18.9.2017 ZS Beroun

Pondělí 18. září patřilo na zimním stadionu v Berouně náborové akci malých hokejistů v rámci projektu Týden hokeje. Každý z příchozích obdržel hodnotný dárkový balíček jehož součástí byl mimo jiné reprezentační dres a unikátní set hokejových kartiček. V jedné z hokejových kabin se před začátkem akce shromáždilo přibližně patnáct zájemců o náš národní sport se svými rodiči, ke kterým krátce promluvil bývalý vynikající hráč a berounský odchovanec Radek Gardoň a neméně kvalitní bývalý hokejista a nyní trenér mládeže v Berouně Martin Podlešák.

 

18.9.2017 Shrnutí víkendových utkání mládežnických výběrů

O víkendu pokračovaly v plném proudu všechny soutěže, kterých se účastní mládežnické výběry hokejového klubu Berounští Medvědi. Nejvíce se dařilo mladším žákům, kteří vyhráli obě svá utkání a vedou po třech odehraných kolech tabulku své ligy. Starší žáci byli úspěšní pouze z poloviny, v tabulce jsou třetí. Mladší i starší dorost své duely prohrál, když nestačil na výběry složené převážně ze starších hokejistů.

 

11.9.2017 Mladší dorost doma na úvod přehrál Kutnou Horu

HC Berounští medvědi - SK Kutná Hora 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)

Branky Berouna: Let, Ondráček, 2x Skopový

Sestava Berouna: Suk, Yldirim - Brotánek, Kratochvíl, Mužík, Poch, Straka, Boroděnko, Hošek, Chrenka, Chudoba, Kubas, Ondráček, Skopový, Scafari, Rynda

 

10.9.2017 Žákovské výběry doma přehrály pražskou Kobru!

Mladší žáci:

HC Berounští medvědi - HC Kobra Praha 7:2 (3:1, 4:1, 0:0)

Branky: 3x Šapovalivová, 1x Kosina, Lukášek, Šiller, Dyk

Sestava Berouna: Vrbka, Ostrovský - Brotánek, Lukášek, Šimon, Tišer, Kastner Jan, Veselý, Hovorka, Mazur, Kosina, Šiller Alexandr, Šapovalivová, Lojka, Pilnáček, Ondráček, Dyk Kryštof

Starší žáci:

HC Berounští medvědi - HC Kobra Praha 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)

Branky Berouna: 4x Hošek Filip, 1x Rynda Adam, Scafari Antonín

Sestava Berouna: Chudáček, Sklenář - Bartoš D., Bartoš J., Kratochvíl, Bek, Kollmann, Brotánek, Červený, Dyk Matyáš, Hašek, Hošek, Rynda, Scafari, Svatoš, Zábranský

10.9.2017 Starší dorostenci doma na úvod prohráli v nájezdech

HC Berounští medvědi - HC Zbraslav 3:4 po s.n. (2:0, 1:3, 0:0)

Branky Berouna: Nejepsa, Kolínek, Skopový

Sestava Berouna: Kodad - Kolínek, Kosinová, Pína, Vacek, Ludvík, Moška, Nejepsa, Ondráček, Skopový, Šiller Adam, Vetoshev

8.9.2017 Přátelská utkání před sezónou 2017/2018

Starší žáci:
HC Zbraslav - HC Berounští medvědi 1:7
Branky Berouna
: 3x Rynda, 2x Hošek, Bek, Scafari

HC Berounští medvědi - HC Rokycany 10:3
Branky Berouna: 3x Hošek, 2x Rynda, Scafari, Hašek, 1x Bek, Bartoš J.

Mladší žáci:
HC Berounští medvědi - HC Rokycany 21:3
Branky Berouna: 6x Šapovalivová, 5x Šiller, 3x Dyk K., 2x Ondráček, Hovorka, 1x Mazur, Veselý

Mladší dorost:
HC Junior Mělník - HC Berounští medvědi 9:2
Branky Berouna: Skopový, Ondráček

Starší dorost:
HC Junior Mělník - HC Berounští medvědi  5:2
Branky Berouna: Šiller Adam, Moška

4.třída: HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi  3:2

3.třída A: HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi  3:25

3.třída B: HC Hvězda Praha - HC Berounští medvědi  0:25

13.6.2017 Medvědi reprezentovali Beroun na Kladně při pouličním hokeji!

Streethokej Kladno 10.6.2017

Místo puku tenisák, místo stadionu „pouliční hřiště“, ale bojovnost a zápal dětí znovu maximální! Na parkovišti u nákupního centra OAZA Kladno se v sobotu 10. června uskutečnil druhý ročník turnaje ve street hokeji o Pohár kladenského Rytíře. Letos ho ozdobil patronát hvězdy Montrealu Canadiens Tomáše Plekance a také účast hned deseti mužstev z pěti různých klubů. Kromě malých berounských hokejistů o pohár zápolily týmy z Kladna, Kralup pražské Hvězdy a také hokejbalisté HBC Alpiq Kladno.

Berounští hráči si v prestižním klání nevedli vůbec špatně. Ročník 2007 obsadil konečné páté místo, ročník 2006 bral dokonce bronzové medaile za třetí místo!

 

23.1.2017 Pondělní akce v rámci Týdne hokeje v Berouně byla úspěšná!

Týden hokeje 23.1.2017

V pondělí 23.1. se na berounském zimním stadionu uskutečnila akce v rámci Týdne hokeje, která byla uspořádána hokejovým klubem HC Berounští Medvědi ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje.

Akce, jejímž hlavním cílem bylo seznámit děti ve věku od 4 do 8 let se základními dovednostmi bruslení a s ledním hokejem jako takovým, se zúčastnilo celkem 35 účastníků. Po krátkém přivítání byla těm, kteří měli zájem, zapůjčena hokejová výstroj, helmy, rukavice a hokejky.

 

8.6.2015 Malí Medvědi se zapojili do sbírky plastových víček pro dobrou věc!

Foto příprava 2015

Žákovské výběry hokejového klubu Berounští Medvědi se během právě probíhající letní suché přípravy, která probíhá na různých berounských sportovištích pod vedením zkušených trenérů, zapojili do sběru platových víček, která předají panu Tonarovi. Ten je sbírá proto, aby zajistil peníze na léčbu svého šestiletého vnuka, který trpí mozkovou obrnou.

Všem malým hokejistům, kteří již nasbírali přes 15 kg těchto víček, patří za tuto součinnost s nemocným dítětem velký dík!


 

26.4.2015 Sobotní večer připomněl slavnou éru berounského hokeje!

Utkání legend 2015

V sobotu večer se na berounském zimním stadionu uskutečnilo dlouho očekávané utkání legend berounského hokeje. Hlavním cílem bylo připomenout fanouškům slavnou éru berounského hokeje od postupu do první ligy v roce 1992 až po rok 2012, kdy akciovou společnost získal nový majoritní vlastník, který družstvo mužů přejmenoval a ukončil slavnou éru spjatou s názvem Berounští Medvědi.

 

Zvolte stranu: 1-20 | 21-36