Účastník Krajské soutěže mužů Středočeského kraje.

Organizace, kde se pod dohledem zkušených trenérů snoubí radost z pohybu, rozvíjí se sportovní talent našich dětí a ctí se fair play.

HP banner

AKTUÁLNĚ

3.3.2024 Medvědi se po druhé prohře rozloučili s letošní Krajsou soutěží!

Berounští hokejisté nedokázali zvítězit ani ve druhém utkání semifinále Krajské soutěže můžů, když na ledě TNP Praha prohráli 2:4. S letošním ročníkem soutěže se tak rozloučili a čeká je dlouhá přestávka. Do utkání lépe vstupili domácí a po první třetině vedli o dvě branky. V polovině zápasu pak přidali ve vlastním oslabení třetí gól a vše směřovalo k jejich jasné výhře. Medvědi dokázali ve 36. minutě snížit v přesilovce Mikáskou a v 52. minutě vykřesal v další početní výhodě jiskřičku naděje svým gólem Hošek. Jenže to bylo ze strany Berouna vše. Domácí stvrdili svou výhru v samotném závěru gólem na 4:2.

HC TNP Praha - HC Berounští Medvědi 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky Berouna: 36. Mikáska (Šesták), 52. Hošek (Šesták, Nejepsa)
Sestava Berouna: Suk - Šesták, Mužík, Drda, Krasanovský, Valeš, Vacek - Rynda, Kyclt, Halman, Nejepsa, Procházka, Hampl, Mikáska, Hošek, Skopový, Gebhart

3.3.2024 Rozpis letní přípravy - pro ročníky 2015 - 2018

V článku naleznete ke stažení rozpis přípravy pro přípravku a 2. a 3. třídu (ročníky narození 2015 - 2018).

3.3.2024 Víkendové výsledky mládeže

Junioři:
HC Berounští Medvědi - HK LEV Slaný 6:7 (4:2, 1:2, 1:3)
Branky Berouna: 2x Maulis, Hovorka, Kratochvíl, Valeš, Šiller
Sestava Berouna: Sklenář - Novák, Valeš, Drsek, Kratochvíl, Bek, Smetana, Tišer, Šiller, Hovorka, Ruchař, Zábranský, Svatoš, Maulis, Václavková, Rynda

Dorost:
HC Berounští Medvědi - HK Kralupy n.Vltavou 3:6 (1:1, 2:3, 0:0)
Branky Berouna: Maulis, Veverka, Kusý
Sestava Berouna: Vaculík, Pastuzsek - Hrabák, Halecký, Zamrzla, Davídek, Seidl, Štemberová, Maulis, Kusý, Tykal, Veverka, Ladman

9.třída:
HC Rakovník - HC Berounští Medvědi 5:6 (1:3, 2:0, 2:3)
Branky Berouna: Skryja, 2x Křesťan R., Lojka, Kotajný, Štembera
Sestava Berouna: Hajtol - Hovorka, Kastner, Jieri, Křesťan D., Eckstein, Havelka, Davídek, Bohata, Hrdlička, Kotajný, Skryja, Štembera, Lojka, Mottl, Kravec, Holl, Křesťan R.

HC Berounští Medvědi - HC Letci Letňany 5:6 (2:1, 2:1, 1:4)
Branky Berouna: Skryja, Kravec, Kastner, Štembera, Křesťan D.
Sestava Berouna: Hajtol - Hovorka, Kastner, Jieri, Křesťan D., Havelka, Davídek, Kotajný, Skryja, Štembera, Lojka, Kravec, Holl, Křesťan R.

Starší žáci:
HC Berounští Medvědi - HC Junior Mělník 5:6 (1:3, 3:3, 1:0)
Branky Berouna: 2x Heroudek, 2x Yakouben, Zelinka
Sestava Berouna: Hrdlička - Hošek, Ježek, Kastner, Wagner, Zajíček, Šimon, Yakouben, Zelinka, Lorenz, Svatoš, Zajíček, Smola, Makohus, Lucák, Heroudek, Špaček

Mladší žáci:
HC Rakovník - HC Berouští Medvědi 5:4 (2:0, 2:2, 1:2)
Branky Berouna: 4x Yakouben
Sestava Berouna: Dvořák, Venkrbec - Zítek, Yakouben, Macháček, Kraml, Walther, Čtrnáctý M., Sedlák, Hovorka, Jaroš, Čtrnáctý S., Polák, Wardrop

21.2.2024 Rozpis letní přípravy od 15.4.2024 do 30.6.2024!

Letní příprava - rozpis

Důležitá informace pro děti, mládež a rodiče. V článku naleznete rozpis letní přípravy, která začně 15.dubna a skončí 30.června 2024.

správný sport pro vaše dítě

NÁBOR DĚTÍ

Hokejový klub HC Berounští Medvědi z.s. pořádá nábor dětí do hokejové základny.

Dětem umožňujeme hrát hokej, který patří mezi nejpopulárnější sporty a nabízíme jim také vedení od zkušených a kvalitních trenérů a minimální vstupní poplatky!

Všem nováčkům nabízíme zapůjčení základní hokejové výstroje (přilba, rukavice, hokejka a brusle) a první dva měsíce členství v hokejovém klubu ZDARMA!

Nábory probíhají na berounském zimním stadionu v těchto dnech:

Středa 15:30 - 16:30

Pokud máte zájem, kontaktujte pana Třineckého na tel.: 724 992 826,  nebo e-mailem: kancelar@medvedi.cz!

STADION

Stadion

Zimní stadion Beroun je sportoviště, kde hrají domácí zápasy HC Berounští Medvědi. Jeho kapacita je 2 272 diváků. Stadion byl zbudovaný v roce 1950. Nachází se mezi hlavním ramenem a náhonem řeky Berounky, zvaném Na Ostrově, který patří k městské části Závodí. Na zimní stadion bezprostředně navazuje plavecký areál Tipsport Laguna.