Vyhledávání

Aktuálně

Klub / Aktuálně

3.3.2024 Medvědi se po druhé prohře rozloučili s letošní Krajsou soutěží!

Berounští hokejisté nedokázali zvítězit ani ve druhém utkání semifinále Krajské soutěže můžů, když na ledě TNP Praha prohráli 2:4. S letošním ročníkem soutěže se tak rozloučili a čeká je dlouhá přestávka. Do utkání lépe vstupili domácí a po první třetině vedli o dvě branky. V polovině zápasu pak přidali ve vlastním oslabení třetí gól a vše směřovalo k jejich jasné výhře. Medvědi dokázali ve 36. minutě snížit v přesilovce Mikáskou a v 52. minutě vykřesal v další početní výhodě jiskřičku naděje svým gólem Hošek. Jenže to bylo ze strany Berouna vše. Domácí stvrdili svou výhru v samotném závěru gólem na 4:2.

HC TNP Praha - HC Berounští Medvědi 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Branky Berouna: 36. Mikáska (Šesták), 52. Hošek (Šesták, Nejepsa)
Sestava Berouna: Suk - Šesták, Mužík, Drda, Krasanovský, Valeš, Vacek - Rynda, Kyclt, Halman, Nejepsa, Procházka, Hampl, Mikáska, Hošek, Skopový, Gebhart