Nákupní košík

Košík je prázdný

Vyhledávání

Archív aktualit

Klub / Aktuálně / Archív aktualit / Medvědi se ve čtvrtfinále Krajské soutěže utkají s Nymburským Lvem!

Medvědi se ve čtvrtfinále Krajské soutěže utkají s Nymburským Lvem!

HC Nymburský Lev

V sobotu 24.2. netradičně již v 11:30 na berounském ZS rozehraje A-tým mužů play-off Krajské soutěže proti celku HC Nymburský Lev. Odveta je pak v plánu v neděli 25.2. na ledě v Nymburce. Hosté jsou v sérii favoritem, ve druhé skupně Krajské soutěže si v devatenácti zápasech připsali dvanáct výher, jednu navíc v prodloužení a šest porážek, z toho jednu v prodloužení. Celkem vstřelili 130 branek a 59 branek inkasovali a ve skupině nakonec skončili třetí se ziskem 39 bodů. Medvědi skončili ve své skupině sice také třetí, ale připsali si ve stejném počtu zápasů pouze 11 výher (jedna byla v prodloužení) a 8 porážek (jedna v prodloužení). Nastříleli 99 branek a 77 inkasovali a nasbírali celkem tedy 33 bodů.

S naším soupeřem jsme v letošní sezóně sehráli jedno utkání v listopadu v rámci desátého kola soutěže. Domácí Nymburk v zápase dokráčel k jasné výhře 5:1, když využil mimo jiné i nedisciplinovanosti našich hráčů a vstřelil dvě branky v početní výhodě. Za Beroun se dokázal prosadit ve druhé třetině jen Štěpán Kyclt.

Neproduktivnějším hráčem Numburka je Jakub Kuzďas, který nastřílel 16 branek a k tomu si připsal 21 asistencí. Nejproduktivnějším hráčem Berouna je Michal Halman s 19 góly a 9 asistencemi.

Statistiky tak jasně hovoří pro našeho soupeře, ale o postupujícím bude jasno až v neděli po druhém zápase čtvrtfinálové série na ledě Nymburku.