Archív aktualit

Klub / Aktuálně / Archív aktualit / Medvědi z Příbrami nevezou ani bod!

Medvědi z Příbrami nevezou ani bod!

HC Baník Příbram
Na ledě vedoucího celku soutěže Beroun předvedl hlavně v první části zápasu velmi dobrý výkon. Dostal se do rychlého vedení 2:0 brankami Hampla a Drdy. Domácím se pak podařilo snížit, ale na rozdíl dvou branek Beroun poslal v 17. minutě Michal Halman. Ve druhé části ale domácí dvěma slepenými brankami vyrovnali, ve třetí třetině šel za zbytečný faul předčasně do sprch Michal Halman a v polovině třetí části v přesilovce domácí otočili skóre ve svůj prospěch a své vedení si pohlídali. Je to škoda, protože body proti favoritovi na jeho ledě byly tentokrát blízko.

HC Příbram B - HC Berounští Medvědi 4:3 (1:3, 2:0, 1:0)
Branky Berouna: Hampl, Drda, Halman
Sestava Berouna: Vozdecký, Mrhálek - Drda, Mužík, Pína, Krasanovský, Šesták, Vacek, Šiller, Skopový, Liška, Kyclt, Halman, Procházka, Gebhart, Hampl, Mikáska, Rynda