Archív aktualit

Klub / Aktuálně / Archív aktualit / Rynda vystřelil Medvědům postup do semifinále play-off Krajské soutěže mužů!

Rynda vystřelil Medvědům postup do semifinále play-off Krajské soutěže mužů!

Nymburk

Berounští hokejisté nevstoupili do odvetného zápasu play-off na ledě Nymburku vůbec dobře. Už ve 46 vteřině se poprvé prosadil domácí Drda. V 10. minutě to bylo po brance Petrtýla už 2:0 pro Nymburk. Berounu se podařilo snížit ve 14.minutě v přesilovce gólem kapitána Nejepsy. Jenže v úvodu druhé třetiny opět udeřili domácí a dostali se znovu do dvoubrankového vedení. V končící 29.minutě ale nejprve snížil druhou brankou v přesilovce Nejepsa a ve 38.minutě se Beroun radoval z vyrovnání po gólu Krasanovského. Jenže domácí znovu vedení otočili na svou stranu. Ve 48.minutě se v početní výhodě přesně trefil Šifta a zápas tak šel do prodloužení. V něm se začínalo od začátku. Jenže v prodloužení k rozhodnutí nedošlo a o postupujícím musely rozhodnout nájezdy. V nich trefil rozhodující branku berounský junior Adam Rynda a posunul Beroun do dalších bojů! Odveta za loňské vyřazení od stejného soupeře se Medvědům vydařila.

HC Nymburský Lev - HC Berounští Medvědi 4:4 po s.n. (2:1, 1:2, 1:0 - 0:0)

Branky a asistence Berouna: 14. Nejepsa (Šesták), 29. Nejepsa, 38. Krasanovský (Mužík), rozhodující nájezd Rynda

Sestava Berouna: Suk - Šesták, Drda, Pína, Mužík, Krasanovský, Valeš, Vacek, Rynda, Liška, Kyclt, Halman, Nejepsa, Procházka, Hampl, Mikáska, Hošek, Skopový, Gebhart